Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Zprostředkování nebankovních půjček - Nezávislý Finanční poradce

Vítejte na stránkách určených pro lidi, kteří se nacházejí ve finanční krizi, nebo potřebují poradit. S čím vám může nezávislý finanční poradce pomoci? Především se zprostředkováním nebankovních půjček v situaci, kdy vám už nikdo nechce půjčit. A vy potřebujete nutně vyplatit své dluhy. V této situaci vám pomůže nezávislý finanční poradce.

Zprostředkování nebankovních půjček a hypoték

Nebankovní hypotéka je určená pro lidi, kteří potřebují financovat bydlení a jsou v bankovních i nebankovních registrech. Každému žadateli se věnujeme individuálně a zvažujeme všechny možné varianty. Stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář. U nás se za vyřízení nic neplatí. V mnohých případech dokážeme zprostředkovat nebankovní půjčku i v takovém případě, kdy se vám mohlo zdát, že vám nikdo jiný už nepůjčí.

Pokud budete chtít hypotéku nebo úvěr se zástavou nemovitosti, tak nemovitost musí splňovat následující podmínky. Rovněž tyto podmínky musí být splněny, pokud chcete z nemovitosti vyplatit exekuci či ji oddlužit.

Stačí vyplnit následující formulář a my Vás sami kontaktujeme. Zprostředkujeme nebankovní půjčku. Kontaktujte nezávislého finančního poradce pro více informací. Kontaktujte nás v následujícím případě:

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Finanční poradce a zprostředkování peněz

Finanční nezávislý poradce vám může zajistit následující služby.

Požadavky na žadatele.

Zprostředkování dalších služeb - Když nebankovní půjčka nepomůže

Nezávislý finanční poradce vám dokáže pomoci i v situaci, kdy již žádná další půjčka není možná.

Správa dluhů je procesně náročnější na zpracování, čas a na množství úkonů, které je nutné provést pro Vaše celkové oddlužení. Nejedná se o jednorázový proces. K Vašemu úspěšnému oddlužení je třeba Vaší aktivní spolupráce. Veškeré služby poskytujeme bez poplatků předem. Koho oddlužujeme: Oddlužujeme jak občany ČR tak i občany SK. Na věku nezáleží. Příjmy nezkoumáme. Žadatel nemusí mít účet v bance, nepotřebuje spoludlužníka.

Co oddlužujeme: Všechny dluhy, které jsou uzavřeny na území ČR, bez omezení výše. Jedná se např. o úvěry, půjčky, kreditní karty, kontokorenty, dlužné na OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřady, dlužné na nájemném, exekuce, i dluhy soukromým osobám. Doba splácení je úměrná celkové výši dluhů žadatele.

Podklady nutné k posouzení žádosti: Občanský průkaz a doklady od věřitelů (např. úvěrové smlouvy, dopisy, upomínky, rozsudky, usnesení či platební rozkazy, apod.) Umíme Vám po telefonu schválit žádost, a to samozřejmě zdarma (vyhodnocení žádosti cca 5 minut). Stačí vyplnit následující on-line žádost a my Vás sami kontaktujeme.

Oddlužení se zástavou - Zprostředkování nebankovní půjčky

Máte nemovitost, která splňuje výše uvedené podmínky a kterou můžete použít jako zástavu? V tom případě vám můžeme nabídnout následující.

Pokud se chcete zbavit svých dluhů, pomůžeme Vám. Zprostředkujeme nejvýhodnější nebankovní půjčku na trhu.

Bankovní i nebankovní menu

Zprostředkování nebankovních půjček - Nezávislý Finanční poradce - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt