Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Srovnání půjček od bank - Vyberte si nejvýhodnější bankovní půjčku

Úvěr poskytnutý bankou je nejběžnějším typem půjčky. Je poskytován institucí s bankovní licencí a je proto nejméně rizikový. Díky tomu, že si banky pečlivě prověřují bonitu klienta, lze získat úvěr s velmi příznivou úrokovou sazbou. Na takový úvěr ale dosáhnou jen klienti bez dluhů s dobrou platební morálkou. Jak si ovšem vybrat nejvýhodnější bankovní půjčku a jak si sám provést srovnání půjček od bank?

Srovnání půjček od bank - Bankovní srovnání

Pro poskytnutí bankovní půjčky je základním předpokladem doložení dostatečného zajištěného měsíčního příjmu. Banky požadují potvrzení od zaměstnavatele o výši platu. Tato záruka je dostatečná pro nižší úvěry. Pro vyšší částky je možné buď zajistit ručitele, tedy další osobu, která se smluvně zaučí že bude úvěr splacen; případně je možné ručit majetkem, nejčastěji nemovitostí. Váš plat je zároveň prvním kritériem k tomu, aby jste si mohli stanovit, na jak vysokou bankovní půjčku můžete dosáhnout.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jak srovnat bankovní půjčky online

Banky často pro poskytnutí úvěru vyžadují, aby si klient u nich zřídil i účet pro běžný platební styk a ten aktivně používal. Tento fakt je nutné zohlednit při porovnávání jednotlivých nabídek. Již dávno platí, že úroková sazba není vypovídající o skutečných nákladech úvěru. Ze zákona je nutné u úvěrů uvádět koeficient RPSN (roční procentní sazba nákladů), který zohledňuje celkové náklady na úvěr.

Srovnání si můžete provést online. Stačí vyplnit základní parametry a podívat se na podmínky jednotlivých bank.

Srovnání půjček GE Money Bank - Která je nejvýhodnější?

Kdo by neznal jednu z našich největších bank GE Money Bank. Věděli jste ale že patří i mezi poskytovatele půjček?

Express půjčka pro každého - Při výběru půjčky mnoho lidí preferuje bankovní instituce, protože má záruku férového jednání. Jedním z poskytovatelů bankovní půjčky je GE Money Bank s jejich produktem express půjčka. Vyřízení půjčky probíhá do několika minut přes telefon nebo internet. Vy tak máte hned jasno, zda si můžete půjčit a jakou částku. Express půjčka až do výše 600 000 Kč.

GE Money Bank jistě není třeba nikomu představovat. Její mateřskou společností je koncern General Electric, největší společnost světa. Stabilita, bezpečnost a kvalita je tudíž zajištěna. Využijte internetbanking od Ge Money Bank.

Půjčky pro podnikatele - Občas se stane každému, a podnikatel není výjimkou, že se dostane do nesnází a potřebuje půjčit. Překlenout těžké období je důležité, protože pomůže nastartovat firmu – půjčky pro podnikatele. Lze žádat o půjčku až 5 000 000 Kč. Opět lze úvodní formality vyřídit online a zjistit si, zda máte nárok na půjčku a kolik vám půjčí.

Aktuální RPSN se dozvíte nejlépe z oficiálních stránek nebo si nechejte vypracovat konkrétní nabídku. Je důležité, aby jste měli stálý měsíční příjem, ale za nižší částky nemusíte ručit nemovitostí nebo mít spoluručitele. Součástí půjčky může být i pojištění pro případ propuštění ze zaměstnání či nemoci.

A rada na závěr. Doporučujeme raději vybírat půjčku z rozvahou v krajních případech, ale pokud už se do takových dostanete, je dobré využít raději bankovních institucí jako je GE Money Bank.

Pokud máte příliš mnoho bankovních půjček

Trápí vás vysoké dluhy a hledáte řešení? V dnešním článku vám poradíme jak postupovat.

První možností, po které sáhne většina dlužníků je konsolidace půjček. Tím alespoň sníží růst dlužné částky a dočasně vyřeší svou tíživou situaci. Bohužel, často se stává, že i po konsolidaci nejsou lidé schopni splácet. Stačí přijít o práci nebo jsou potřeba nějaké nenadálé výdaje (vytopený byt, atd.).

Jak postupovat dále s bankovní půjčkou

Jednou z dosud méně známých možností je vyhlášení osobního bankrotu. Tato možnost existuje teprve od roku 2008 a zatím ji využilo přes 10 000 dlužníků. Je to ovšem nevýhodné zejména pro lidi, kteří třeba vlastní nějakou nemovitost, ve které bydlí a mohli by se tak ocitnout na ulici. Díky osobnímu bankrotu o nemovitost přijdou. Je velmi důležité tedy zvážit tento krok.

Může vám byt odpuštěno až 70% vašeho dluhu!

Důležité je, že o oddlužení pomocí vyhlášení osobního bankrotu mohou požádat jen fyzické osoby. Základem je, že se zavážete během 5 let zaplatit alespoň 30% dluhu. Bude vám sestaven splátkový kalendář a ten musíte dodržovat (jinak vám může soud osobní bankrot zrušit).

O vyhlášení osobního bankrotu rozhoduje soud, a proto je důležité žádost pečlivě připravit, aby nebyla odmítnuta. Právě v této fázi je dobré využít konzultace a online kalkulačku na našich stránkách. Snadno tak zjistíte, zda je pro vás osobní bankrot vhodný a kolik zaplatíte.

Když si problematiku shrneme, tak osobní bankrot je výhodný především pro lidi, co si nabrali nevýhodné spotřební úvěry, kde jim nabíhají obrovské úroky za prodlení platby. Vyhlášením osobního bankrotu se nárůst částky zastaví a vy musíte splatit minimálně 30% částky (dle vašeho čistého měsíčního příjmu). Více se dozvíte v článku jak vyhlásit osobní bankrot.

Bankovní i nebankovní menu

Srovnání půjček od bank - Vyberte si nejvýhodnější bankovní půjčku - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt