Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Spoření ve zlatě - Zlato jako investice i spoření (zhodnocení) peněz

Dnešní doba si žádá, aby člověk měl neustále k dispozici jistou finanční hotovost, kterou použije v případě nějaké náhlé a neočekávané nouze (rozbije se pračka, vaše auto bude potřebovat nové pneumatiky, překročíte tarify mobilních operátorů nad rámec svého paušálu atd.). Vedle toho je ale také zapotřebí mít nějaké spoření a své prostředky umět vhodně investovat a úročit.

Spoření peněz a investice do zlata

Spoření do obálek je jistě výhodné a má i do jisté míry své výhody, ale peníze se vám tam nezúročí. Investicí a spoření, které si dnes můžete sjednat, je nepřeberné množství. Záleží na tom, co od toho očekáváte a co nabízíte.

Můžete si spořit na nové auto, založit spoření pro děti a vnoučata – spoření na studium a bydlení. Máte možnost využít i termínované vklady a spořící konta. Můžete se zaopatřit na penzi, spořit si na dovolenou, na rekonstrukci bydlení a tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho.

Investujte do investičních fondů, dividendových akcií, dluhopisů, anebo např. do zlata. Jak investovat do zlata najdete také na našich stránkách – kategorie s názvem Jak investovat do zlata.Žádný člověk, laik, nemá o všech produktech přehled a není tak ani v jeho možnostech a silách učinit objektivní srovnání, které by ho dovedlo k té nejvýhodnější volbě. Přenechejte tuto selekci finančnímu poradci.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Zlato jako výhodná investice

Jste vdanou paní nebo čerstvě ženatý muž? Pokud ano, tak jste svou první investici do zlata již učinili. Samozřejmě tím máme na mysli koupi snubních prstýnků pro váš velký den. Ale i pro ty, kdo se do sňatku nechystají, se zlato nabízí jako jedna možných a velice atraktivních investic.

Zlato může být v době nejistých investičních výnosů jednou z mála jistot. Po mnoho tisíciletí sloužilo jako platidlo. A i dnes si svou hodnotu uchovává. Hledáte něco jiného, než jsou produkty běžných finančních aktiv – jako např. stavební spoření, podílové fondy, investice do dividendových akcií a dalších všedních forem spoření? Spoření na penzi už máte a děti jste také zaopatřily? Informujte se na způsob, jak využít zlato jako nástroj pro zhodnocení vašeho kapitálu.

Dlouhodobé zhodnocení uložení do zlata

Hlavním důvodem, proč zvolit uložení vašich peněz do zlatých cihel, je dlouhodobá ochrana financí. Před nákupem se však ujistěte, zda se skutečně jedná o investiční zlato.

Nejjednodušší formou je nákup mincí. Může se jednat o historické zlaté mince, nebo i o mince pamětní a medaile. U těchto předmětů však pamatujte na to, že se do jejich ceny nezapočítává jen zlatý obsah, ale také cena za umělecké ztvárnění a sběratelská hodnota.

Nechte si vypracovat srovnání od investičních poradců, odborníků nejen přes investice do zlata.

Investujte uspořené peníze a čekejte na výnosy

Uspořili jste si dost peněz a máte chuť investovat tak dobře, abyste vydělali něco navíc? Trh nabízí hned několik možností investic a záleží jenom na vašem rozhodnutí, kam se odvážíte vložit své peníze pro pozdější výnosy (do zlata). Nemusíte se vůbec obávat malých nebo žádných zkušeností s druhy investic. Například na internetu najdete v současné době stránky, které vám s výběrem pomohou pomocí nezávislých srovnání a názory samotných klientů v diskuzi.

Zajímat vás mohou dividendové akcie, podílové fondy, termínované vklady nebo spoření. Velmi populární je stále stavební spoření, kdy po uzavření smlouvy platíte dohodnutou částku a po skončení doby máte možnost zvolit úvěr nebo si peníze vybrat a použít na cokoliv. Stavební spoření poskytuje úvěry pouze na nemovitosti, stavby domu, rekonstrukce a vše podobné. Nejvýhodněji vychází investice do zlata.

Další možností je pro vás životní pojištění. Po uzavření životního pojištění zajistíte svou bezpečnost i rodiny. Pojistíte se pro případy neštěstí a nehod a zároveň jde o spoření, které se vám bude určitě hodit.

Bankovní i nebankovní menu

Spoření ve zlatě - Zlato jako investice i spoření (zhodnocení) peněz - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt