Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Pojišťovací a Finanční poradenství - i nebankovní Půjčky

Specializuji se na komplexní finanční a pojišťovací poradenství - financování bydlení, spoření, pojištění aj. zejména v Brně a okolí. Činnost pojišťovacího poradce vykonávám od roku 1994 a od roku 2011 jsem svoji činnost rozšířila o finanční poradenství.

Finanční a pojišťovací poradenství - Osobně na míru

Po zjištění Vašich potřeb a přání jsem připravena zpracovat finanční analýzu a efektivní plánování investic - finanční plán. Poté Vám vypracuji návrh na zajištění Vás a Vaší rodiny - pojištění majetku, zdraví či života a vytvoření dostatečných finančních rezerv do budoucna. Svým klientům nabízím různé akce podle momentální nabídky pojišťoven a stavebních spořitelen.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Zajistím vás na stáří, zajistím i nebankovní půjčku v mládí

Chcete prožít důstojné stáří? Se spořením na důchod není proč otálet! Zodpovím Vaše otázky a vysvětlím možnosti, jak si vytvořit rezervy a využít příspěvku státu. Finanční poradce - pojištění, peníze, hypotéky, finanční poradenství. Nabízím pojištění, spoření, hypotéky, úvěry, investice, nebankovní půjčky a daleko více.

Postarám se o Vaše finance - Poradenství

Poskytuji diskrétní rady podložené zkušenostmi z praxe. Rozhodnutí klienta je vždy výsledkem společného hledání, zkoumání možností a je podmíněno vzájemnou důvěrou. Vybrat si správné pojištění či investici pro Vaše peníze není snadné. Zavolejte a využijte služeb profesionála. Pracovní doba finančního a pojišťovacího poradce a kontaktování na telefonu každý všední den 8.00 - 18.00. Je třeba domluvit si předem osobní schůzku. Pracuji podle přání jak v kanceláři, tak přímo u klienta. Zajistím výhodné nebankovní půjčky.

Finanční a pojišťovací poradenství - Rady ohledně penzijní reformy

Penzijní nebo-li důchodová reforma je poměrně velkým tématem na poli financí. Zajímavé je, že v masových médiích je této reformě věnována poměrně malá pozornost, navzdory faktu, že bude mít zásadní vliv na důchody většiny obyvatelstva. A nepotřebují nebankovní půjčky.

Finanční poradce by vám měl říci, že pro to, abyste se mohli ve věci důchodové reformy dobře rozhodnout, je nutné nejprve pečlivě zevidovat vaše finance a zjistit, jaké je vaše cashflow. To znamená, kolik vám měsíčně zbývá, případně chybí peněz. Pokud se dostanete k tomu, že vám každo-měsíčně peníze chybí, je nutné se nejprve zabývat řešením tohoto problému, jelikož k tomu, abyste si mohli na váš důchod výhodně spořit je potřeba mít pozitivní cashflow.

Potom, co si sami, či s vaším finančním poradcem dáte dohromady, kolik můžete měsíčně na zajištění vašeho důchodového věku dávat byste se měli zajímat, jaké možnosti vám důchodový systém nabízí. Pokud se o to začnete zajímat včas, pak máte ještě možnost využít starých podmínek penzijního systému, které jsou pro mnohé daleko výhodnější než ty, které nově pro rok 2013 a dál přicházejí. A nemusejí následně využívat nebankovních firem a sjednávat si nebankovní půjčky.

Jaké možnosti zajištění důchodu máme?

Kromě průběžného systému, kterého využívá dnes většina lidí máme možnost založit si takzvané penzijní připojištění, které je státem výrazně podporováno a tak máte možnost získat peníze od státu navíc, jen za to, že jste zodpovědní a na svůj důchod si spoříte více, než je povinné. Pokud si založíte vaše penzijní připojištění na rok 2013 včas a využijete výhod starých podmínek máte možnost získat státní podporu k vámi spořené stokoruně dalších 50 Kč od státu. Což dělá 50%, které jinde ve finančním světě nenajdete. O dalších možnostech se dozvíte na během mého pojišťovacího a finančního poradenství.

Máte zájem o mé služby pojišťovacího a finančního poradenství? Kontaktujte mě a domluvte si se mnou osobní schůzku. Dokáži zařídit nebankovní půjčky, úvěry, pojištění i zajistit na stáří.

Bankovní i nebankovní menu

Pojišťovací a Finanční poradenství - i nebankovní Půjčky - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt