Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Pojistka na dovolenou - Nejvýhodnější & nejlevnější pojištění

Jedete letos na dovolenou? Pojistěte se. Pojištění na cesty stojí pár korun a může vám zachránit nejen spoustu peněz, ale i nepříjemností. Často se na něj zapomíná, ale je to škoda. Neváhejte, zjistěte si podmínky a k nákladům na vaši dovolenou připočtěte malou částku na cestovní pojištění. Podívejte se, které pojištění je nejvýhodnější a které nejlevnější.

Samozřejmě, většina lidí nikdy tuto pojistku nevyužije. A to je dobře. Dovolená má být pro rodinu komfortní relaxační záležitostí. A když už se něco nepříjemného stane - cestovní pojistka vám ušetří vaši peněženku a mnohdy i spousty zařizování. Za ten klid a pohodu to stojí. Tak neváhejte a vyberte si to nejlevnější a nejvýhodnější.

Nejlevnější a nejvýhodnější pojistka na dovolenou

Pro klid na dovolené v cizině je dobré sjednat si minimálně dva základní produkty cestovního pojištění, tedy pojištění léčebných výloh při cestě do zahraničí a balíček zahrnující pojištění odpovědnosti za škody. Pojištění léčebných výloh kryje náklady na léčení pojištěné osoby při nemoci nebo následcích úrazu. V případě cestování po Evropě by měl pro léčebné výlohy stačit limit cca 1,5 milionu Kč, při cestách do zámoří doporučujeme vyšší limity.

Stále důležitější je také pojištění odpovědnosti, ze kterého se hradí škody, které způsobíte někomu jinému. Zejména v případě škod na zdraví nebo dokonce smrti se může jednat až o milionové částky, proto by se na pojištění odpovědnosti nemělo zapomínat. Pokud si budete vybírat nejvýhodnější pojištění, tak se nedívejte pouze na cenu - aby bylo nejvýhodnější. Pojistka na dovolenou musí rovněž mít dobrý poměr pojištění léčebných výloh a pojištění odpovědnosti. Jedině tak vás pojistka na dovolenou dokonale ochrání.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Rozšířené služby pojistky na dovolenou

Speciální nabídkou je pojištění storna cestovní služby. Kromě úhrady storno poplatků při zrušení cesty ze strany klienta se nabízí i kompenzace při zrušení zájezdu z důvodu „vyšší moci“. Takže ochrání i klienty, kterým je cesta (ubytování, let atp.) zrušena například z důvodu výbuchu sopky, epidemie, teroristického útoku, občanských nepokojů, technické poruchy atd. Zruší-li poskytovatel cestovní službu ze zmíněných důvodů při pobytu pojištěného v zahraničí či při zpáteční cestě, nebo dojde-li ke zpoždění odletu, uhradí se mu i vzniklé více náklady.

Při výběru nejvýhodnějšího pojištění na dovolenou tak zvažte nejen pojištění v případě úrazu, ale i krytí odpovědnosti vůči jiné osobě. A v neposlední řadě zvažte i další doplňkové služby. A pamatujte, že nejvýhodnější pojištění na dovolenou nemusí být to nejlevnější na trhu.

Soutěž o nejvýhodnější pojištění na dovolenou 5000 Kč

Zasoutěžte si o 5000 Kč a získejte jedno z nejvýhodnějších pojištění na dovolenou v hodnotě 5000 Kč. Odpovědi na soutěžní otázky najdete na našem webu. Soutěžní otázky: 1) Která pojišťovna byla vyhlášena "nejlepší pojišťovnou tohoto roku v České republice"? 2) Které tři pojišťovny působící na českém trhu patří do skupiny Vienna Insurance Group (VIG)? 3) Která finanční skupina koupila v tomto roce teřtí největší pojišťovnu? Odpovědi zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře k této souteži.

Po ukončení soutěže vylosujeme ze všech správných odpovědí jednoho výherce. Výherce budeme do 24 hodin kontaktovat emailem a zveřejníme jeho jméno na této stránce.

Bankovní i nebankovní menu

Pojistka na dovolenou - Nejvýhodnější & nejlevnější pojištění - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt