Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Podvodné nabídky nebankovních půjček - Na co si dát pozor

Férová půjčka, která nemá žádné podvodné nabídky. Všechny zde nabízené služby jsou prověřené a nejedná se o podvodné nabídky. Vyberte si tu, která vám nejlépe vyhovuje a požádejte o ni ihned.

Pozor na podvodné nabídky nebankovních půjček

Nikdy neplaťte nikomu za sjednání půjčky předem. Bohužel v naší zemi se spousta podvodníků živí tím, že využívají zoufalé situace jiných lidí. Nabízejí jim možnost půjčky za podmínek, které jsou více než lákavé a za tuto službu vyžadují vratnou zálohu, která má sloužit jako záruka. Jak překvapivé zjištění pro podvedené, když místo navrácení zálohy v případě neschválení půjčky, jim zůstanou jen oči pro pláč a ještě méně peněz než před žádostí o půjčku. Jedinou ochranou před takovouto ztrátou peněz je tedy nikdy neplatit žádné peníze předem za příslib či sjednání půjčky.

Solidní poskytovatel nikdy nechce zálohu. Poplatek předem je podvod.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Pozor na smluvní pokuty u půjček - Na co si dát pozor

Při podpisu smlouvy je třeba být obezřetný, o to více se to týká úvěrových smluv. U těch je obzvlášť důležité si dobře prostudovat smluvní pokuty, které mohou být velmi tvrdé a Vás tak tato chyba může vyjít v konečném důsledku velmi draho. Smluvní pokutu si banka či nebankovní věřitel může sjednat téměř na cokoliv, nejčastější je pokuta za pozdní úhradu zapůjčených peněz nebo pozdní splátku. Taktéž můžete dostat pokutu za předčasné splacení úvěru či mimořádnou splátku. Neprostudování smluvních podmínek bývá jednou z nejčastějších chyb, které dlužníky ještě více zadlužuje.

Máte zájem o poctivou půjčku bez podvodu?

1. Kolik si mohu půjčit? Půjčujeme od 4 000 Kč do 150 000 Kč.

2. Jaké doklady budu potřebovat? Pro získání půjčky si připravte platný občanský průkaz, doklad o bydlišti a doklad o příjmu.

3. Jak mi budou peníze vyplaceny? Na základě schválené žádosti o půjčku a po podepsání smlouvy o půjčce Vám vyplatíme hotovost do rukou přímo u Vás doma.

4. Jak budu půjčku splácet? Po celou dobu trvání půjčky se o Vás bude starat Váš obchodní zástupce, který od Vás bude osobně vybírat splátky tak, abyste nemuseli kamkoli chodit. Půjčku splácíte v týdenním režimu v předem domluvených splátkách přímo obchodnímu zástupci.

5. Co se stane, když nebudu moci splátku zaplatit? S naší půjčkou Vám nehrozí žádné sankce. V případě, že se dostanete do problémů, seznámíte svého obchodního zástupce se svou situací a ten spolu s manažerem navrhne optimální řešení, které bude pro obě strany přijatelné, avšak bez jakýchkoli sankčních poplatků.

6. Na co si mohu půjčit? Naše půjčka je bezúčelová. Můžete si půjčit na cokoliv co potřebujete nebo po čem toužíte.

7. Budu potřebovat ručitele? S naší půjčkou žádného ručitele ani ručení nepotřebujete. Žádnou směnku ani zajištění nemovitostí nepožadujeme. Rychle a jednoduše posoudíme Vaši schopnost půjčku splácet a navrhneme Vám optimální výši Vaší půjčky.

8. Hrozí nějaký podvod? Ne. Tyto nebankovní půjčky jsou bez podvodu. Žádné poplatky předem, žádné telefonování na placené linky.

Jak získat nějaké peníze kromě půjčky?

Jestliže jste na této stránce, pak Vás jistě zajímá, jak přijít k nějakým těm penězům navíc. Zde máte možnost poměrně jednoduše vydělávat peníze přes internet. Nepotřebujete k tomu žádné speciální znalosti ani žádné zvláštní dovednosti. Stačí, pokud umíte napsat inzerát jako například: "půjčka od 4000 do 50000 Kč, do emailu mi napište své jméno, příjmení, email, telefon a PSČ" a tyto údaje o zákazníkovi zapíšete do naší žádosti. Do kolonky ID doručitele zapíšete své ID (to obdržíte po registraci níže) a to je vše. Vše vyřídíme za Vás, jakmile je zákazníkovi půjčka vyplacena, vyplácíme privizi i Vám. Výše provize je 150 Kč za každou schválenou a vyplacenou půjčku. Máte-li zájem o přivýdělek, sdělte nám to během sjednávání půjčky.

Co to jsou registry dlužníků?

V ČR existují čtyři druhy registrů dlužníků. Do takového registru dlužníků dostat se je velmi jednoduché a následně Vám může zkomplikovat situaci ve chvíli, kdy potřebujete půjčit peníze a jdete si pro půjčku do banky. Ty do těchto registrů nahlížejí a pokud tam máte záznam, z největší pravděpodobností v bance s žádostí o půjčku neuspějete. V těchto situacích máte možnost využít nebankovní půjčky, kdy mnoho nebankovních poskytovatelů do registrů vůbec nenahlíží. Je ale třeba počítat s tím, že si banka za potenciální riziko účtuje vyšší úrokovou sazbu než je běžná v bance. Zase na druhou stranu jsou nebankovní půjčky podstatně jednodušší a mnohdy i rychlejší. Je třeba ale dobře z nabídky trhu vybírat a samozřejmostí je dobře pročíst smlouvu před jejím podpisem a také si zjistit celkové náklady na půjčku.

Pro schválení naší půjčky můžete být v registru. Naše nebankovní půjčka je bez podvodu a nejedná se o podvodnou nabídku. Kontaktujte nás ihned a sjednejte si peníze okamžitě.

Bankovní i nebankovní menu

Podvodné nabídky nebankovních půjček - Na co si dát pozor - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt