Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nezávislý finanční poradce zdarma - Praha a okolí

Nezávislý finanční poradce z Prahy k vašim službám. Práce finančního poradce je veliké části z populace známa, avšak mnoho lidí o této profesi neví dostatek informací pro to aby mohli objektivně posoudit, zdali se pokusit živit jako finanční poradce či nikoliv nebo zdali využít tyto služby (jak se na to připravit). Podnikejte chytře a bez starostí! Zaměřte se na prodej Ready Made společností a získejte svou firmu za vskutku velmi zajímavou cenu.

Práce finančního poradce v Praze a okolí

Z předešlého textu vyplývá že pokud jste kandidát na práci finančního poradce nebo klient který využívá nějaké finanční produkty (pojištění, spoření...) tak by jste si měli tento web pročíst, pravděpodobně zde naleznete několik zajímavých rad právě pro vás!

Důležité je především pochopit, v čem je práce finančního poradce zajímavá a co vám může přinést. Lidé často nechápou význam této činnosti a pak finanční poradce nazývají pejorativními výrazy jako například pojišťovák. Rozdíl mezi pojišťovákem a finančním poradcem je však značný. Správně bychom ale měli říkat nezávislým finančním poradcem, jelikož to je hodně důležité. Finanční poradce by měl být nezávislí, aby vám mohl najít nejlepšího poskytovatele služeb, které hledáte. Měl by být schopen sledovat aktuální dění na poli financí a zároveň změny nabídek jednotlivých společností. Potom vám bude moci nabídnout ty nejvýhodnější služby, díky kterým půjdou vaše finance nahoru.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Nezávislé finanční služby, Praha, zdarma

Záleží samozřejmě hodně na tom, jakého finančního poradce potkáte. Tato práce se totiž v poslední době stala hodně populární a začalo ji dělat velké množství studentů. Ti ovšem často nemají dostatek času a zkušeností na to, aby se své práci dokázali věnovat naplno a tak je vhodnější si najít někoho staršího a zkušeného. Není přece dobré svěřit něco tak důležitého jako osobní finance do rukou někomu, kdo na svou práci nemá dost času.

Není problém se poradit o jakýchkoliv problémech co se týče financí, na webu naleznete kontakt skrze který se nám můžete ozvat. Naši pracovníci vám rádi poradí a také pomůžou, mobilní operátoři mají vždy skvělou náladu s úsměvem na tváři.

Co práce finančního poradce obnáší?

Finanční poradce má za úkol radit lidem po finanční stránce. Finanční poradce nejprve vyhledává potenciální klienty, to může dělat například obvoláváním čísel z telefonního seznamu či jinými metodami (tento krok je stěžejní). Nezávislé finanční rady zdarma v Praze.

Výhoda vypracování smluv od finančního poradce je především tom, že finanční poradce má velký a dobrý přehled ve finančních produktech a v jednotlivých nabídkách různých finančních společností. Proto vám může poradit, jak svoje peníze správně používat (jaké půjčky si brát, jak peníze investovat, jak se správně pojistit a jak investovat). Navíc ale po návrhu, jak s vašimi financemi zacházet vyhledá nejvýhodnější nabídky, jaké se v danou chvíli na finančním trhu vyskytují. Pro klienta je tak výhoda v tom, že nebude platit zbytečně mnoho, když by u jiné banky mohl platit méně. Klient si samostatně není většinou schopen hlídat nabídku velkého množství společností a v tom mu právě pomůže nezávislý finanční poradce.

Jak pracuje nezávislý finanční poradce

Dejme tomu, že finanční poradce si domluví schůzku s klientem (klient bude mít zájem například získat výhodnější povinné ručení). Finanční poradce vyplní finanční analýzu na schůzce, mnohdy také nabízí i jiné produkty, mezi ty nejatraktivnější patří životní spoření (za jehož uzavření dostává finanční poradce nejvyšší provize).

Po vypracování finanční analýz se domluví na další schůzce, na které již pracovník donese vypracovaný projekt s připravenými smlouvami, pokud bude klient souhlasit tak smlouvy podepíše a finanční poradce dostane svou provizi.

Provize pro nezávislé finanční poradce (pro klienty služby zdarma)

Jak to funguje s odměnami a výplatou finančních poradců? To je dobrá otázka. Finanční poradce totiž získává svou odměnu z provizí společností, kterým pomůže uzavřít smlouvu. To znamená, že pokud finanční poradce vypravuje finanční analýzu a následně s klientem podepíše nové smlouvy na finanční produkty a klient bude částky smluvené v těchto smlouvách pravidelně hradit, dostane finanční poradce provizi.

To ale není nic špatného. Každý kdo odvádí nějakou práci by měl být odměněn. A finanční poradce dělá velmi dobrou práci, snaží se zorganizovat vaše finance tak, aby pracovali pro vás. Máte zájem o služby poradce v Praze?

Nezávislé služby, vybírání nejlepšího produktu

To, že dostává peníze přímo od společností, pro které uzavře smlouvu není žádný problém, jelikož finančnímu poradci je jedno, zda uzavře smlouvu s tím či oním finančním poskytovatelem. Proto může vybrat nejvhodnější produkt pro vás. Peníze, které dostane finanční poradce jako provizi banky a finanční instituce obvykle používají na výplaty svých zaměstnanců, kteří s vámi musí smlouvy sepsat. Proto tyto peníze nelze ušetřit. Naopak poradenské firmy mají často vyjednané výhodné podmínky pro své klienty a tak je pro ně uzavření smluv přes poradenskou společnost ještě výhodnější.

Vždy nejlepší služby pro klienta

Finanční poradce dostává zaplaceno až ve chvíli, kdy uzavře smlouvu s klientem. Největší provize jsou za životní pojištění a nejmenší za povinné ručení, cestovní pojištění apod.

Někteří poradci se snaží sjednávat pouze smlouvy které jim vydělají co nejvíce peněz. Kde se vlastně tyto peníze berou? Slyšel jsem že je to od ČNB, slyšel jsem ale také že je to přímo od společnosti ke které přivedete klienta. Jedno z těchto dvou tvrzení bude pravděpodobně pravdivé, je ovšem jisté že se tyto finance (provize) mohli zhodnocovat spolu s vloženými penězi. Jediný kdo na tomto bude na konci škodný, bude koncový klient.

Bankovní i nebankovní menu

Nezávislý finanční poradce zdarma - Praha a okolí - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt