Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nezávislý finanční poradce zdarma - Brno a okolí

Stop zbytečnému placení. Nezávislý finanční poradce z Brna nabízí své služby. Nedoplácejte na narychlo sjednané produkty. Finanční produkt má projít pečlivým výběrem před jeho uzavřením. Jedině tak, se vyhnete předraženým a nevýhodným nabídkám. Pracuji v Brně a blízkém okolí.

Získáte pro sebe více peněz - Zdarma

Nespokojujte se jen s nabídkou jedné banky nebo pojišťovny. Porovnejte si produkty a plaťte jen to, co je pro Vás nejvýhodnější. Ceník / Finanční produkty mají zprostředkovací část marže. Z té jsme placeni, takže Vám za poradenství nebudeme účtovat nic. Pracuji jako nezávislý finanční poradce zcela zdarma.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Mějte to nejvýhodnější na trhu s nezávislým poradcem

Když si kupujeme ledničku nebo televizor, vždy porovnáváme kvalitu a cenu jednotlivých produktů na trhu. Je to logický a přirozený postup výběru toho nejlepšího pro nás. U finančních produktů tak ale nepostupujeme. Přitom platby za pojištění, úroky z investic a spoření, poplatky bank nebo splátky leasingovým firmám mají v našich rozpočtech daleko větší podíl než je výdaj na nový televizor. Je to nelogické, tak proč to tak je? Příčinou je složitost finančních produktů. Poraďte se se mnou, sejdeme se v Brně a blízkém okolí.

Co vám pomohu zprostředkovat zdarma

Tématické finanční strategie

Proč nezávislého finančního poradce z Brna

Málokdo se v trhu finančních produktů vyzná natolik, aby uměl jednotlivé produkty správně srovnat a zjistit pro a proti jednotlivých produktů, rozpoznat jejich skrytá úskalí (i to, co se tváří jako výhoda, ale jde jen o prázdná slova). Zkrátka vidět, co je dobré, co se vyplatí a co ne.

Trh finančních produktů je nepřehledný. Často k tomu přispívají finanční ústavy s nepřehlednými ceníky a mnohastránkovými smlouvami. Téměř se nedá ubránit dojmu, že v tom není záměr, který má běžnému klientu zkomplikovat porovnání s jinými produkty na trhu tak, jak to děláme v případě kteréhokoli jiného nákupního rozhodnutí. U finančních produktů ale často pro tuto nejednoduchost srovnání na něj nakonec raději zcela rezignujeme a bereme pak produkt prvního finančního ústavu, který nás osloví. Přesně to je v zájmu firem na tomto trhu, ale běžný klient na toto jednání pochopitelně doplácí. Zpravidla mnohem více než si uvědomuje. Neuvážlivý výběr finančních produktů si vybírá svou daň z každé naší měsíční výplaty.

Odborná pomoc zdarma, konzultace

Rozdíly mezi finančními produkty jsou podstatné a netýkají se jen jejich ceny, ale i kvality. Tou je např. rozsah krytí jednotlivých srovnatelných produktů u pojištění, likvidita a rizikovost jednotlivých typů investic, resp. nejrůznějších ustanovení ve smlouvách konkrétního finančního produktu, které laik nemůže dobře znát a rozpoznat v něm nedostatek.

Řešením je nechat si poradit tím, kdo se studiem finančních produktů na našem trhu a jejich výhodností dlouhodobě a detailně zabývá. Zná obvyklá nevýhodná ustanovení ve smlouvách (někdy psaná tím nejmenším písmem v dokumentu), příklady fungování všech produktů v praxi, je seznámen s aktuálními změnami i akčními nabídkami na trhu.

Ušijte si své finance na míru. Výrazně tím ušetříte výdaje a zhodnotíte úspory. Složitost finančních produktů není důvodem rezignovat na srovnání produktů a vybrat si ten nejvýhodnější.

Proč je důležitá nezávislost finančního poradce

Nezávislý finanční poradce Vám nedoporučuje produkty vlastní produkty nebo produkty spřáteleného finančního ústavu. Nedoporučuje to, co má ve smlouvě s partnery na trhu. Nezávislý poradce neuzavírá podobné typy smluv, a proto je ve svém rozhodování nezávislý. Doporučuje to, co je nejvýhodnější. To je jediné kritérium.

Nezávislý finanční poradce není prodlouženou rukou jedné banky nebo pojišťovny. Je na trhu sám za sebe. Jeho práce nespočívá v naplňování objemových smluv s předjednanými finančními institucemi, ale čistě v propůjčení znalosti českého finančního trhu Vám, klientům. Sjednejte si se mnou schůzku v Brně nebo blízkém okolí.

Do srovnávací analýzi produktů nezávislého poradce tak nespadá jen hrstka produktů (!) a ostatní ignoruje, ale, naopak, zahrnuje celé spektrum produktů na českém trhu. Pouze nezávislost poradce Vám garantuje opravdovou výhodnost.

Nezávislost je zcela nezbytnou podmínkou kvalitní finanční rady.

Bankovní i nebankovní menu

Nezávislý finanční poradce zdarma - Brno a okolí - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt