Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nezávislý finanční poradce Online - Poradenství zdarma

Finanční poradce - Jak vybrat nejlepšího finančního poradce? Každý z nás čas od času řeší nějaké finanční záležitosti. Ať už uzavíráme novou pojistku, aktualizujeme staré pojištění, chceme spořit nebo investovat peníze, anebo peníze naopak potřebujeme půjčit. Vždy je na výběr tolik variant, ale podle čeho se rozhodnout? Máme se v takové situaci obrátit na finančního poradce? Poradí nám dobře? Vyberte si svého Finančního poradce.

S čím poradí finanční poradce?

Finanční poradce, jak již z názvu profese vyplývá, je (měl by být) odborníkem na řešení výše zmíněných finančních záležitostí. Měl by umět poradit zejména s výběrem pojištění, investování či spoření, s výběrem hypotéky a někteří poradci se specializují např. i na oblast menších spotřebitelských půjček, hotovostních půjček nebo kreditních karet. Vyberte si svého Finančního poradce, který nabízí poradenství zdarma.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Proč jít za finančním poradcem?

Variant řešení finanční situace domácnosti existuje při dnešní nabídce na trhu mnoho a není v silách jednotlivce je všechny obsáhnout. To je první důvod. Zkrátka odborník má větší přehled a pokud je skutečný profesionál, ušetří nám nemalé peníze a v neposlední řadě i čas. Z tohoto pohledu lze návštěvu finančního poradce jedině doporučit. Vždyť když nás bolí zuby, také si je obvykle nevytrhneme v garáži kombinačkami, ale jdeme za odborníkem, v tomto případě za zubním lékařem.

Vyberte si svého Finančního poradce - nezávislého, který vám nabídne poradenství zdarma bez poplatků. Zadejte si poptávku online ještě dnes a sami si podle došlých odpovědí vyberte, se kterým finančním poradcem chcete spolupracovat. Elita českých finančních poradců čeká právě na vaši poptávku po finančních službách.

Jak vypadá finanční poradenství v praxi?

Již zmíněný zubař nám vždy nejprve udělá kompletní prohlídku celého chrupu a následně začne léčit. Stejně tak finanční poradce by měl udělat komplexní analýzu našich rodinných financí, než nám začne radit. Co si připravit pro finančního poradce pro analýzu? Poradce si obvykle nejprve vyžádá podklady či informace pro analýzu. Aby mohl analýzu udělat, je dobré mít pro něj připraveny informace či přímo kopie smluv k pojistkám, spořením, investicím, úvěrům, hypotékám a dalším finančním produktům, které jsme v minulosti uzavřeli.

Finanční analýza našich potřeb je hotová. Co dál? Jakmile je analýza hotová, finanční poradce navrhne vhodné řešení naší situace (nebo problému, dotazu, se kterým jsme se na něj obrátili).

Pomoc - Nezávislé poradenství zdarma

Toto řešení se často docela liší od našich představ. Proč tomu tak je? Finanční poradci, stejně jako bankéři sledují ekonomickou situaci ve světě mnohem více, než my všichni ostatní. To, co oni považují za důležité, vychází z tohoto širokého ekonomického přehledu. Nerozumíte? Tak alespoň jeden příklad za všechny. Dávno předtím, než začali politici hovořit o "důchodové reformě" a nutnosti občana více se spoléhat sám na sebe, bankéři a finanční poradci již uzavírali s klienty smlouvy o pravidelných investicích, které nás mají finančně zajistit na stáří. A zatímco politici již začali o problému hovořit, bankéři a finanční poradci s mnoha svými klienty již individuální řešení našli.

Konkrétní doporučení - V konkrétním doporučení od finančního poradce bude tedy velký důraz kladen na dlouhodobé investování a na tvorbu finančního zajištění na stáří či na zajištění vlastního bydlení pro rodinu. Až když bude toto zajištěno, budete s finančním poradcem hovořit o krátkodobějších finančních cílech.

Rada od nezávislého finančního poradce online

Je to logické. Zeptejte se dědečků či babiček, co by si pořídili dříve: novou televizi, automobil, nebo by si nejdříve ze všeho postavili dům? Většina z nich řekne, že dům. Je to proto, že toho již hodně zažili a mají přehled o hodnotách, televizorů a automobilů vystřídali za celý život hned několik, ale dům postavili většinou pouze jeden. S finančním zajištěním na penzi to u takových babiček a dědečků bude podobné. I když sami nemuseli ze svých platů odkládat stranou, protože stát se o ně "postaral", určitě vám řeknou ze svojí aktuální zkušenosti, jak to s tou státní penzí vlastně je. Neváhejte a obraťte se na finančního poradce. Nečekejte, až vás někdo z nich sám osloví se svojí "nejlepší" nabídkou. Zadejte si poptávku online ještě dnes a sami si podle došlých odpovědí vyberte, se kterým finančním poradcem chcete spolupracovat.

Finanční poradce? Kdo to je? S čím mi poradí?

Finanční poradce je moderní a v našich končinách i poměrně mladá profese. Co dělá? Jak již samotný název finanční poradce napovídá - radí lidem s financemi. Kam nejlépe investovat, kde se nejvhodněji pojistit, kde si nejvýhodněji půjčit? Nebo by to alespoň měl dělat.

Pozor na "rychlokvašky" - Najděte dobrého nezávislého finančního poradce

Bohužel, profese finančního poradce není téměř nijak regulovaná a tak se do ní hrne i spousta lidí, kteří ve finančním poradenství nemají vůbec co dělat. Pro finanční poradce neexistuje žádné předepsané formální vzdělání. Jediným požadavkem je povinná registrace ČNB, jíž předcházejí zkoušky. Jsou však natolik triviální, že naučit se správné odpovědi dokáže každý, kdo zvládne udělat například autoškolu. Takže se finančním poradcem "z leknutí" může stát i osmnáctiletý absolvent učebního oboru kominík. Takovéto finančně poradenské rychlokvašky pak obtelefonovávají a obcházejí svoje známé a kamarády, kterým "radí" s jejich financemi.

Poradenské firmy - Raději vyberte ověřeného poradce

Problém není ve zmíněných lidech z úvodu. Oni jsou vlastně oběťmi. Protože o oboru nevědí zhola nic, zpravidla také nic nevydělají. A když náhodou sepíší smlouvu s někým ze známých, či příbuzných, shrábne povizi "poradenská" firma, pro kterou pracují. Oni sami zpravidla po pár měsících zjistí, že byli v podstatě podvedeni, či přinejmenším se "nechali ukecat" a od poradenské firmy odcházejí, aniž by viděli jedinou korunu za svoje několikaměsíční snažení.

Kdo je skutečným finančním poradcem?

Poradci z různých poradenských firem argumentují mimo jiné tím, že jsou "nejlepší" protože jsou "nezávislí". Jinými slovy: nejsou zaměstnanci banky a nabízejí klientům finanční produkty od několika různých finančních institucí. Ti skutečně nejlepší to skutečně poctivě dělají a jednotlivé finanční produkty provnávají, aby svým klientům mohli nabídnout co možná nejlepší řešení jejich potřeb. Je jasné, že nikdy nemohou obsáhnout úplně celý trh a vybrané řešení je i při nejlepší vůli a nejsvědomitějším zpracování spíše velmi dobré, než nejlepší. Určitou úlohu hraje také výše provize od jednotlivých finančních institucí. Ani finanční poradce totiž nepracuje zadarmo.

Dobrou volbou může být využít služeb specializovaného portálu, kde si zadáte poptávku Vámi požadovaných finančních služeb - tedy hypotéky, pojištění, investice - poptávka je rozeslána všem zaregistrovaným poradcům z vašeho okolí a Vy si následně sami vyberete, s kým z nich budete chtít dále jednat. Nebo si nevyberete nikoho, je to čistě na Vás. Určitě zajímavá služba, která vás jako klienta nestojí vůbec nic a uděláte si docela slušný přehled o službách finančních poradců.

Využijte služeb nezávislého finančního poradce a poradenství zdarma online.

Bankovní i nebankovní menu

Nezávislý finanční poradce Online - Poradenství zdarma - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt