Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nemovitosti v exekuci (dražby) - Investice a koupě Online

Vítáme Vás, na serveru věnujícím se nemovitostem z exekuce. Vážený pane, vážená paní, dovolte, abych Vám tímto ve stručnosti představil naší společnost a služby, které nabízí: Projekt Nemovitosti z exekuce je příkladem recyklace fondu bydlení a zároveň je také skvělou příležitostí pro Vaše investice. Nabízíme jasný a přehledný systém zhodnocení Vašich finančních prostředků při nejvyšší maximální ochraně vkladu investora, která je v současné době v České republice právně proveditelná. Nabízíme tedy seriózní možnost umístit Vaše volné finanční prostředky k investici se zajištěním nemovitostí z exekuce. Investujte a zhodnoťte své peníze.

Nejčastější otázky našich investorů

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Investování do nemovitostí z exekuce

Přicházíme s výhodnou nabídkou prodeje nemovitostí nebo investice do nemovitostí (půjčky proti zástavě) nemovitosti. Máte-li zájem levně koupit nemovitost, pokračujte zde. Pokud chcete výhodně investovat a jako zajištění dostat nemovitost do zástavy, pokračujte rovněž zde. dokážeme vše nabídnout.

Potřebujete-li vyplatit z exekucí, pomůžeme Vám pomocí našich financí z investorského fondu. Kontaktujte nás pro další informace - zbavíme vás exekucí, vyplatíme dluhy, zachráníme nemovitost.

Máte-li zájem spolupracovat, více informací naleznete níže. Informace pro zájemce o spolupráci vám sdělíme na osobní schůzce. Pokud si přejete získat výhody registrovaného investora, nebo nám zprostředkovat zájemce o investice, zaregistrujte se prosím. Po registraci Vás kontaktuje náš pracovník a nabídne Vám možnosti spolupráce. Pokud si přejete zprostředkovávat zájemce o půjčku nebo nemovitosti k odkupu, pokračujte prosím na stránky věnující se vyplacení nemovitosti z exekuce.

Investujte do nemovitostí v nedobrovolné dražbě po exekuci

Investujte minimálně 30 000 Kč a získejte pravidelnou rentu. Více informací vám poskytne náš pracovník. Využijte rovněž výrazných slev při koupi nemovitosti:

Více o investici a jejím zajištění zástavou nemovitosti. Investici formou půjčky přijímá a zástavu nemovitosti ve prospěch investora poskytuje naše společnost. Jako zajištění nemovitostí poskytuje rodinné domy a byty nejčastěji s tržní cenou okolo 1 000 000 Kč ve vybraných lokalitách, to znamená s dobrou likviditou v případě nutnosti prodeje nemovitosti - prodej, obvykle za sjednanou minimální cenu 2/3 odhadu, se děje zpravidla ve lhůtě do 3 měsíců).

Zajištění investice do nemovitosti z dražby

Standardní zajištění půjčky poskytnuté investorem je následující:

Jak chcete investovat do nemovitostí po exekuci v nedobrovolné dražbě

Prosíme, vyplňte a odešlete naší společnosti následující dotazník, abychom Vám mohli nabídnout konkrétní podmínky přizpůsobené Vašim požadavkům.

1) Mám volné vlastní prostředky, které mohu nejméně 12 měsíců postrádat?

2) Zajímá mne přímá investice do nemovitostí (tzn. vyberu si konkrétní nemovitost, kterou vezmu do zástavy)?

3) Jsou pro mne výnos zajištěný nemovitostí ve výši 9 až 20% ročně + podíl ze sankcí (v průměru + 20% ročně) + předkupní právo na zástavy za maximálně 2/3 odhadu zajímavé?

4) Mám zájem: a) získávat zajištěný výnos b) nemovitosti trvale vlastnit

5) Jaké typy nemovitosti mě zajímají? (rodinné domy, byty, bytové domy, komerční objekty, rekreační objekty, pozemky) (Poznámka: V případě, že máte zájem o pozemky v dražbách po exekucích, rekreační nebo komerčně využitelné objekty, získáváte tím po poskytnutí půjčky se zajištěním takovým typem nemovitosti, závazné předkupní právo na tuto nemovitost, tzn. naše společnost nemá za povinnost danou nemovitost prodat a je naopak oprávněna požadovat po Vás doplacení svého podílu z příslušenství půjčky a řádné vyúčtování pro dlužníka, vč. případného doplacení rozdílu v jeho prospěch).

6) Jakou částku mohu přibližně investovat do jednoho měsíce.

7) Jakou částku mohu přibližně investovat do jednoho roku.

8) Požaduji splátky dostávat: Přímo od dlužníka, Přímo od naší společnosti (Důležitá poznámka: V případě výplaty přímo od dlužníka podléhá u investora dani z příjmů celé příslušenství)

9) Jak často požaduji připisovat splátky úroků a jistiny (půjčky), nemovitosti v exekuci z nedobrovolné dražby? Jednorázově na na konci období, Jedenkrát ročně, Pololetně, Čtvrtletně.

10) Mnou vybrané nemovitosti si budu kontrolovat sám/sama?

11) Svoje prostředky poskytnu (a uhradím náklady) prostřednictvím notářské úschovy? Ano - oproti dokladu o podání návrhu na vklad (tzv. „plomba“) Ne - po zápisu do listu vlastnictví (v tom případě souhlasím s odečtem -1% za zpoždění mojí platby dlužníkovi z mého podílu).

12) Pokud jste pevně přesvědčeni o investování, vyplňte, prosím následující: Vaše tituly, jméno, příjmení, Váš telefon, Váš e-mail.

Bankovní i nebankovní menu

Nemovitosti v exekuci (dražby) - Investice a koupě Online - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt