Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nejvýhodnější spořící konto - Dlouhodobé zhodnocení

Podívejte se na přehled nejvýhodnějších spořících kont. Vložení finanční prostředky se vám zhodnotí a nebudou po letech ovlivněny inflací. Jejich hodnota tedy časem nebude klesat, ale bude postupně růst. Jaké je nejvýhodnější spořící konto k dlouhodobému zhodnocení vkladů?

Nejvýhodnější spořící konta k zhodnocení vkladu

Všechno má své. Touto větou by se dala definovat i spořící konta. Každé spoření má něco – nějaké výhody a nějaké nevýhody oproti těm ostatním. Nesmírnou výhodou spořících kont, oproti ostatním produktům (stavební spoření, termínované vklady aj.) je to, že klient má své finance kdykoliv k dispozici a při tom mu neleží doma, nýbrž mu vydělávají. Můžete vesele nakupovat, navštěvovat internetové aukce a nebýt otrokem svému spoření. Budete moci v noci klidně spát, aniž by vás trápily obavy z toho, jak zaplatíte za vodu, topení, plyn či elektřinu, kdyby se vám peněz náhodou nedostávalo.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Vklady na spořící konta - Dlouhodobě

Účet u spořících kont je nonstop otevřený a vy si na něj můžete ukládat finance kdykoliv jen chcete a nemusíte přemýšlet o tom, zda je zítra, pozítří, anebo za týden nebudete potřebovat. Nejen, že vaše platby nonstop přijímá, ale také je nonstop a okamžitě vyplácí a vám tak odpadá zdlouhavé rušení a vypovídání smluv, čekání na výplatu a další nepříjemnosti s tím spojené.

Pro vložení investice máte na výběr ze všech dostupných platebních metod, ať už v podobě jednorázových nebo trvalých platebních příkazů z účtu, tak i poslání finančních prostředků poštovní poukázkou, ale i osobním vložením v bance. Transakce vyřizované přes účet (internetové bankovnictví) jsou ve srovnání s ostatními daleko pohodlnější a příjemnější, v neposlední řadě i levnější, než taková složenka.

Nejvýhodnější nabídka osobního konta

Banky se neustále předhánějí, poskytují nové finanční produkty a svou dosavadní nabídku aktualizují tak, aby byla co možná nejlepší a nejatraktivnější, s ohledem na potřeby a blaho zákazníka. Situace se tak dynamicky mění a ten, kdo byl před měsícem nejvýhodnější, dnes už je na druhém nebo třetím místě a vítěznou štafetu má ten, co byl původně pod ním.

V mnoha případech se může jednat o vysoké úrokové sazby, a proto při troše štěstí a nezbytných kvalitních informací od finančního analytika, si můžete sjednat spořící konto, které vám skutečně vynese. Zároveň vás však nebude nijak omezovat.

Vyberte a sjednejte online ihned

Spořicí účet si můžete také sjednat z pohodlí svého domova – nemusíte chodit do nepříjemných a neosobních bank, stát fronty a zbytečně tak ztrácet váš drahocenný čas. Čas jsou peníze a online finanční poradenství to respektuje.

Bankovní i nebankovní menu

Nejvýhodnější spořící konto - Dlouhodobé zhodnocení - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt