Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nejvýhodnější & Nejlepší - Životní pojištění - I odpočet daně!

Životní pojištění- cesta k životu přesně podle Vašich představ. Život bez finančních starostí a obav z budoucnosti je jistě snem každého z nás. Musí to však být pouhý sen? Chcete si zajistit i v době zaslouženého odpočinku dostatečné finanční prostředky a nebýt odkázán jen na státem vyplácenou penzi? Chcete své peníze dobře zhodnotit a zároveň mít dostatek peněz na zabezpečení rodiny v případě úrazu?

Nejvýhodnější a nejlepší životní pojištění

Proč právě životní pojištění?Dobrá životní pojistka přizpůsobená Vám na míru je opravdu tou správnou volbou. Životní pojištění už dávno neslouží pouze pro zajištění Vašich blízkých v případě nenadálé události, ale pomůže Vám i v jiných situacích, jako je:

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Nejlepší výhody s výhodným životním pojištěním

Odpočet daně u životního pojištění

Životní pojištění: Každý, kdo zaplatí pojistné za soukromé životní pojištění v daném zdaňovacím období a jeho smlouva splňuje podmínky uplatnění daňových výhod, má možnost si zaplacené pojistné odečíst od základu daně, maximálně však 12 000 Kč ročně.

Penzijní připojištění: Každý má možnost snížit svůj základ daně o jím zaplacené a sjednané příspěvky na penzijní připojištění, a to o částku převyšující 6 000 ročně, maximálně však 12 000 Kč za zdaňovací období.

Jaké jsou podmínky životního pojištění?

Životní pojištění: 1. ledna 2001 vstoupila v platnost zákonná ustanovení o daňových výhodách pro:

Smlouva životního pojištění musí splňovat určité podmínky, které byly od 1.1.2004 upraveny novelou zákona o dani z příjmu:

Penzijní připojištění: 1. ledna 2000 vstoupila v platnost zákonná ustanovení o daňových výhodách, která se vztahují na všechny smlouvy bez ohledu na datum jejich uzavření.

Jaké daňové výhody mají zaměstnanci?

Nejvýhodnější životní pojištění: Pojistné zaplacené zaměstnavatelem za zaměstnance na jeho soukromé životní pojištění je osvobozeno od daně z příjmů fyzických osob maximálně do výše 12 000 Kč ročně. Penzijní připojištění: Zaměstnanci se nezdaňují příspěvky, které za něj zaplatí zaměstnavatel na penzijní připojištění, a to až do výše 5% jeho hrubé mzdy.

Zaměstnanec může uplatnit obě daňové výhody, tj. odečet pojistného zaplaceného jím samým a současně osvobození pojistného zaplaceného jeho zaměstnavatelem.

Daňové výhody pro zaměstnavatele

Životní pojištění: Pojistné, které zaměstnavatel zaplatí na soukromé životní pojištění zaměstnance ve zdaňovacím období nebo jeho část, je nákladem snižujícím základ daně z příjmů zaměstnavatele, a to maximálně do výše 8 000 Kč za toto zdaňovací období.

Penzijní připojištění: Pro zaměstnavatele je příspěvek na penzijní připojištění zaměstnance uznán jako daňový náklad až do výše 3% hrubé mzdy za zdaňovací období.

Osvobození od placení sociálního a zdravotního pojištění

Veškeré příspěvky od zaměstnavatele na životní pojištění a penzijní připojištění jeho zaměstnanců jsou osvobozeny od placení zdravotního a sociálního pojištění jak na straně zaměstnance, tak i zaměstnavatele, a to bez ohledu na jejich výši.

Bankovní i nebankovní menu

Nejvýhodnější & Nejlepší - Životní pojištění - I odpočet daně! - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt