Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nebankovní leasing - Půjčka, Úvěr na auto - Leasingová Kalkulačka

Leasingová Kalkulačka neboli nebankovní půjčka (úvěr na auto). Spočítejte si, jestli si můžete dovolit vzít leasing od nebankovní společnosti na koupi nového automobilu.

Leasingová Kalkulačka - leasing můžeme rozdělit do dvou skupin: finanční leasing a operativní leasing.

Finanční leasing (nebankovní) - viz kalkulačka

Financovaný předmět je po celou dobu, majetkem leasingové společnosti a teprve až v závěru dojde k převodu vlastnických práv na zákazníka, havarijní pojištění kryje případné riziko odcizení či poškození vozidla, nejlepším řešením pro fyzické osoby. Sjednejte si nebankovní leasing (nebankovní půjčku) na koupi auta. využijte naši leasingovou kalkulačku.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Operativní leasing (nebankovní) - úvěr na auto

Jeho hlavním rozdílem, kterým se od předešlého liší, je to, že najímané vozidlo zůstává majetkem leasingové společnosti i po skončení smlouvy – z toho vyplývají i ekonomické výhody (vyřizování pojistných událostí, STK, servis). Díky nabízeným flotilovým slevám určitých společností, se tento leasing vyplatí pro 3 a více vozidel. Lze uplatnit daňové zvýhodnění. Nepotřebujete žádné akontace.

Využijte nebankovní leasingovou kalkulačku pro konkrétní nabídku.

Leasingové služby od nebankovních společností

Rozhodli jste se pro uzavření leasingové smlouvy a nyní si chcete předběžně spočítat výši svých splátek? Právě pro tyto účely je zde pro vás k dispozici orientační leasingová kalkulačka, která vám rychle vše spočítá a vy tak budete mít během okamžiku jasněji. Získáte konkrétnější představu o tom, zda je pro vás leasing reálně možný a výhodný.

Nebo vám leasingová kalkulačka nestačí a raději byste se obrátili přímo na odborného finančního poradce? Tak to udělejte, není nic snazšího.

Spočítejte pomocí leasingové kalkulačky

S tím vhodně zvoleným leasingem bude pro vás, anebo pro vaši firmu či podnikání, jakékoliv vozidlo dostupné a vy přestanete snít – vaše sny se stanou skutečnými. Informujte se na leasing a jeho nemalé možnosti. Učiňte srovnání dostupných řešení a zvolte si výhodné platební metody. Po té již koupi vyhlédnutého vozidla z aukce, či nového automobilu, nic nebrání.

Při koupi vozidla na leasing neopomíjejte ani nabídky jednotlivých pojišťoven, zejména co se týká jejich pojištění – povinného ručení. Nabídky jsou velmi různorodé, tak proč nečerpat maximum výhod, které se vám naskýtají?

Bankovní i nebankovní menu

Nebankovní leasing - Půjčka, Úvěr na auto - Leasingová Kalkulačka - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt