Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nebankovní leasing - Bez registru, bez příjmu na Auto

Nabízíme vám nebankovní leasing bez doložení příjmu a bez kontroly registru. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat pro další podrobnosti ohledně leasingu. Případě si rovnou proveďte online srovnání našeho nebankovního leasingu a vyberte si balíček, který nejlépe odpovídá vaší představě o financování auta.

Nejlepší nebankovní leasing - bez registru a bez příjmu

Naše firma se snaží nabídnout svým zákazníkům nebankovní leasing nebo úvěr bez poplatků za vyřízení, pro začínající podnikatele i na užitková vozidla ,kompletní pojištění, zpětný leasing, vyřízení po celé ČR. Firma podle vašich přání a požadavků hledá nejlepší způsob, který vám bude financovat vaše nové auto. Tato firma leasing nebo úvěr poskytuje, nefunguje pouze jako zprostředkovatel.

Můžeme vám tedy sehnat peníze na financování koupě. Preferujeme financování aut z autobazarů - jsou levnější a můžeme tak schválit skoro každého žadatele. U nových, drahých aut, nemáme 100% míru schválení.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Výhody nebankovního leasingu či - Proč bez registru a bez příjmu

Leasing na auto - Jaké se nabízejí podmínky

Největší výhodou u tohoto produktu je to, že ihned po uzavření smlouvy se auto stává vašim majetkem.

Zpětný nebankovní leasing - Půjčka ručení autem

Tato služba je výhodná pokud potřebujete rychle finance a máte vlastní auto. Je to vlastně půjčka na váš vůz. Váš automobil firma odkoupí za předem dohodnutou cenu a poté vám ho za smluvené splátky prodá zpět. Budete platit měsíční splátky, takže dále jezdíte vlastním autem a k tomu můžete získat až 90 % z hodnoty vašeho vozu pro vlastní potřebu. Při sjednávání tohoto produktu potřebujete aby vaše vozidlo nabylo starší než rok 2000, velký technický průkaz a dva doklady totožnosti. Není potřeba žádné potvrzení o příjmech. A i bez registru.

Naše společnost nabízí také službu Výkup aut. Pokud potřebujete výhodně prodat své auto, můžete ho nabídnout společnosti. Ta ho od vás odkoupí za dobrou cenu. Celou částku za vůz dostanete ihned po uzavření kupní smlouvy a v hotovosti.

Přejděte se svým leasingem na náš nebankovní

Pokud jsou splátky u vaši leasingové společnosti neúnosné a potřebujete rychle splátky změnit můžete využít možnost převzetí leasingu. Společnost zaplatí váš stávající leasing a utvoří vám nový splátkový kalendář. Kontaktujte nás pro více informací.

Bankovní i nebankovní menu

Nebankovní leasing - Bez registru, bez příjmu na Auto - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt