Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Jak si skutečně přivydělat na mateřské z domova?

Jak si přivydělat na mateřské?

Mnoho maminek na mateřské přemýšlí o tom, jak si přivydělat nějakou tu korunu. Buď z nutnosti anebo třeba jen proto, aby se na chvíli odreagovaly od dětí a ušetřený čas věnovaly něčemu užitečnému. Vzhledem k náročnosti výchovy malých ratolestí mnoho možností nezbývá. Pokud chce žena opravdu na mateřské zůstat, nemůže nastoupit do zaměstnání ani na poloviční úvazek. Zbývá jedině tedy menší přivýdělek, a to nejlépe z domova. Chcete vydělávat?

Mnoho žen šije, plete, háčkuje oblečení či třeba vyrábí bižuterii a prodává na specializovaných serverech - Mimibazar, Fler, kouzelný domov, či Aukro.

V dnešní internetové době není maminka na mateřské naštěstí odříznuta se svými ratolestmi od okolního světa. Na internetu existují početné komunity zejména těchto mladých žen, které jsou kreativní, tvoří a chtějí se se svými výrtvory alespoň pochlubit, anebo je nabídnout ostatním k prodeji. Jste na mateřské a hledáte způsob, jak vydělat peníze? Podívejte se, jaké jsou na internetu možnosti. Podívejte se na předchozí odkazy.

Maminky na mateřské dovolené na dané servery umístí své vlastní zboží do aukce a prodávají jej s přirážkou. Může se jednat o zboží, které sami vyrobily. Případně o starší oblečení, které mají po miminku. A v neposlední řadě se může jednat i o zboží, které někde velmi levně koupily a nyní dráž prodávají. Tak se dá skutečně přivydělat na mateřské z domova - prodejem přes internet.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Mimibazar - Přivýdělek prodej starších věcí

Jednu z největších komunit lze najít na Mimibazaru. Snad každá maminka na mateřské tyto internetové stránky zná. Mimibazar je plný nabídek všelijakých výrobků a zboží z nejrůznějších kategorií. Také se zde nabízí oblečení na děti z druhé ruky. Což je výhodné pro obě strany. Prodávající se zbaví dětského obečení, ze kterého její děti již vyrostly a kupující získá velmi málo obnošené oblečení na svoje děti za velmi rozumné peníze. Vždyť děti rostou rychle a spoust kousků na sebe vezmou jen párkrát. Pokud Mimibazar.cz neznáte, doporučujeme si tyto stránky projít. Dnes už je tam však nabídek tolik, že chcete-li tam začít prodávat, musíte nabídnout něco opravdu výjimečného. Vhodné zejména na mateřské jako přivýdělek z domova.

Fler - Přivýdělek prodejem vlastní tvorby

Kreativním ženám je přímo určen portál Fler.cz. Zde je možnost nabídnout k prodeji pouze ručně vyráběné výrobky. Najdete zde spousty "handmade" oblečků, módních doplňků, kabelek, šperků... . Určitě stojí za podívání. Zvlášť pokud je maminka na mateřské velmi zručná a má doma spoustu volného času.

Kouzelný domov - Alternativa pro ženy na mateřské

Novějším projektem, nežli oba předchozí je Kouzelný domov. Živé diskuse, zajímavosti na téma těhotenství, děti, vaření, bydlení, hobby či cestování, inzeráty nabízející dětské oblečení z druhé ruky, kočárky, hračky, knihy a časopisy... . Je zde samozřejmě možné se také zaregistrovat a prodávat. Pokud neplánujete v nejbližší době dalšího potomka, tak proč doma hromadit malé oblečení, hračky pro miminko, malé kočárky, malé autosedačky, ze kterých vaše dítě již vyrostlo? Na portálu Kouzelný domov toto všechno prodáte a ještě najdete kamarádky na pokec alespoň po internetu. Přivydělejte si z domova na mateřské.

Simira - Aukce a přivýdělek na mateřské

Nejnovějším webovým portálem v této oblasti je Simira. Zde můžete prodávat a nakupovat rukodělné výrobky či zboží, jako jsou šperky, oblečení, hračky, dekorativní předměty, ručně dělané svíčky, pletené košíky, keramiku, sklo, obrazy, mozaiky, sochy a plastiky, kabelky... . Pokud něco takového máte na prodej, nebo naopak něco sháníte a chcete mít ručně vyrobený originál.

Toto jsou skutečné způsoby, jak si přivydělat na mateřské z domova. Žádné podvody ani z vás nikdo nebude lákat peníze předem. Ověřené způsoby. Pokud jim věnujete dostatek času, můžete si přijít na pěkný přivýdělek k mateřské.

Bankovní i nebankovní menu

Jak si skutečně přivydělat na mateřské z domova? - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt