Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Jak si rychle přivydělat z domova - Online

Jak si rychle přivydělat

Jak si rychle přivydělat peníze je otázka, která trápí každého, komu chybí pár stovek a nechce si hned peníze půjčovat. Nezdá se to, ale v dnešní době sehnat rychle nějakou tu brigádu, kde by člověk rychle vydělal pár stovek, které mu zrovna chybí, to není jen tak. Pracovních příležitostí i těch brigádních spíše ubývá.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Přivydělat si peníze prodejem nepotřebných věcí

Co tedy zkusit najít zdroje doma? Cože, zdroje peněz doma? Ano. Každý máme doma spousty věcí, které jsme nahromadili a už je nepotřebujeme. V podstatě je považujeme za harampádí, které nám překáží. Pravdou však je, že tyto věci by mohly ještě posloužit někomu jinému. My jsme to zkoušeli a například za téměř dvacet let starou televizi jsme dostali v bazaru dvě stovky. Není to moc peněz, ale rozhodně to byla lepší varianta, než nechat starou televizi válet někde v komoře, ve sklepě nebo na půdě a nebo ji vozit přes půlku města do sběrného dvora. Potřebujete peníze?

A kolik starých televizí, rádií, vysavačů, mikrovlnek, či dalších spotřebičů nebo třeba kolik kusů oblečení po dětech máte doma? Nestojí za to s nimi zkusit zajít do bazaru, nebo je například vyfotografovat a nabídnout na Aukru? Znáte Aukro? Je to internetový aukční portál, kde má každý možnost nabídnout to, co má na prodej. Jeho základní myšlenkou byl právě prodej přebytečných věcí z domácností. Nyní na něm najdete také spoustu zboží od firem. Ale když nabídnete věci, které doma již nepotřebujete, jistě nějaké peníze utržíte.

Přivydělat si peníze prodejem sbírky

Další možností, jak přijít k penězům jsou prodeje sbírek. Snad v každé rodině se někdo někdy zabýval sběratelstvím. Sbírá se kde co: mince, bankovky, medaile, minerály, starožitnosti, obrazy, hrnečky, porcelán, známky, pohlednice... . Často tyto sbírky končí zapomenuté někde v krabici nebo ve skříni. Máte-li doma takový poklad, může se stát zdrojem menšího přivýdělku. Proč tyto věci nenabídnout někomu, kdo je aktivním sběratelem? A že se v tom nevyznáte? Dnes v době internetu se alespoň základně zorientujete poměrně rychle. Například na zmíněné internetové aukci najdete spousty sběratelských předmětů na prodej.

A pokud opravdu nevíte a nechcete se tím zabývat, můžete vše nabídnout v aukci od jedné koruny a kupující budou přihazovat tak dlouho, až cena dosáhne aktuální tržní hodnoty. Zde je samozřejmě nutné mít kvalitní fotografie a detailní popis předmětů, které chceme prodat. Zvyšuje to šanci, že si aukce zájemci všimnou. Je však také vhodné se zamyslet nad reálnou cenou prodávaných předmětů. Nezřídka se stává, že lidé mají o hodnotě těchto „rodinných pokladů“ nereálné představy. Potom zákonitě neprodají.

Přivydělat si peníze na brigádě

Pokud nemáte či nechcete nic prodávat, stále ještě máte šanci si rychle přivydělat. Zeptejte se přátel a kamarádů, jestli o nějaké práci nevědí. Je mnoho firem, které čas od času potřebují s něčím honem nárazově pomoci a jsou ochotny za to zaplatit. Takovou nárazovku však nehledejte v inzerci. Narazíte na ni pouze tak, že se budete ptát. Za zeptání nic nedáte, kromě kamarádů a příbuzných se můžete zeptat majitelů firem či živnostníků, u nichž například nakupujete, či okolo jejichž firmy chodíte. Nestyďte se zeptat, peníze přeci potřebujete.

Naše babičky říkávaly „líná huba, holé neštěstí“. A je to tak. Vždycky se najde někdo, kdo potřebuje uklidit kanceláře, pomoci vyložit zboží z kamionu do skladu, pomoci vymalovat, pomoci s administrativou... . Soustřeďte se na to, co nejlépe umíte. Ideálně zkuste sehnat brigádu přímo v oboru, ve kterém pracujete, či který jste studovali. I u brigády totiž platí, že jste-li kvalifikovaná pracovní síla, dostanete za svoji práci více peněz.

Bankovní i nebankovní menu

Jak si rychle přivydělat z domova - Online - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt