Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Investiční zlato online - Jak správně investovat do zlata

Víte, že lze investiční zlato koupit i online?

Možná jste již zaregistrovali, že se dá zakoupit investiční zlato online. Podívejte se, jak správně investovat a jak se při tom nespálit. Jaké jsou jeho výhody a proč vložit peníze právě do investičního zlata? Odpovědi naleznete v tomto článku.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Proč se vyplatí investice do zlatých mincí, slitků a cihel

Investiční zlato je výhodným produktem, který dokáže zhodnotit vaše finanční úspory a také uchovat hodnotu peněz. Pořídíte jej ve formě zlatých cihel, zlatých slitků nebo mincí. Jedná se o investici, která je mimořádně bezpečná. Jak známo, cena zlata nijak dramaticky neklesá ani v dobách ekonomické nestability, je tomu právě spíše naopak.

Pakliže si pořídíte investiční zlato, máte jistotu, že vaše investice během let nepřijde vniveč, spíše se zhodnotí. V posledních letech cena zlata na trzích roste. Je dobré, že investiční zlato nemusíte nutně kupovat jen tehdy, máte-li uspořené miliony, menší zlaté slitky či mince se dají pořídit v řádech stovek nebo několika tisíc korun. Rovněž je vaše investice chráněna proti pádu vaší měny, ve které máte hotovost uloženu.

Investiční zlato pořídíte online během pár minut

Nákup investičního zlata je výhodné provést online prostřednictvím specializovaných internetových obchodů. Přináší to další výhody. V první řadě investiční zlato získáte za ještě výhodnějších podmínek, bez všelijakých poplatků apod.

Nákup je velmi jednoduchý, stačí si vybrat požadovaný druh zlata (slitky, mince či zlaté cihly), objednat, zaplatit a vyčkat na jeho brzké dodání dodávkovou firmou. Nákup zlatých slitků se v tomto případě vyplatí podobně, jako když si přes internet pořizujete běžné domácí spotřebiče, oblečení či jiné druhy zboží.

Investiční zlato zakoupíte klidně i z gauče

Investice do zlata ještě nikdy nebyla tak výhodná a zároveň snadná. Nemusíte už chodit nikam do obchodu, na burzu či na specializovaná místa, která jako jediná ještě před nedávnem sloužila k pořízení investičního zlata.

Dnes si své zlaté slitky či mince pořídíte klidně i z pohodlí domova nebo z kanceláře. Prodej investičního zlata online v kvalitních eshopech je zcela bezpečný.

Investiční zlato: Je výhodnější než kdy dříve - Investujte

Zlato dosáhlo maxima a od té doby zkorigovalo na $1577 za unci. Otvírá se tak zajímavý prostor na obrat. Dnes si povíme, zda je lepší fyzicky investovat po menších částech ve formě slitků nebo raději koupit cihlu. Neboli jak správně investovat do zlata.

Investiční zlato se prodává v několika formách. Může se jednat o zlaté mince, zlaté slitky a také zlaté cihly. Ten z vás, kdo chce investovat do zlata, má samozřejmě určitou představu o tom, kolik by do této komodity chtěl dát peněz. Je ale lepší pořídit si menší zlaté slitky ( třeba i ve větším množství), nebo dát přednost větší zlaté cihle?

Slitky versus cihla

Odpověď na výše uvedenou otázku není a nemůže být jednoznačná. Obě varianty mají svá pro a proti. Pakliže si pořídíte menší zlaté slitky, můžete je snadněji přenášet či jinak manipulovat. Když si oproti tomu pořídíte jeden větší kus zlaté cihly, máte vždy přesný přehled o tom, kde je uložená.

Z hlediska bezpečnosti se zase možná více vyplatí pořídit menší kusy investičního zlata namísto jednoho velkého, neboť v případě, že vám investiční zlato bude chtít někdo odcizit, může ve vašem sejfu narazit jen na část vašeho zlata, neboť další kousky budete mít v úschově na jiném místě. Tato teoretická úvaha přichází v úvahu tehdy, chcete-li investiční zlato využít k investici většího obnosu svých finančních prostředků.

V čem tkví kouzlo investičního zlata

Investiční zlato je poměrně výhodnou investicí (zejména z dlouhodobého hlediska), která má za cíl především chránit vaše úspory. Aktuální cena zlata však říká, že tato vzácná komodita spíše nabírá na hodnotě, přinejhorším stagnuje.

Investovat do zlata se tak může překvapivě i velmi vyplatit, což však nikdy nelze zaručit. Ať už zvolíte zlaté cihly, zlaté slitky, zlaté mince či přímo spekulaci na burze, zlato vždy patřilo k artiklům, které si drželo hodnotu nejlépe.

Bankovní i nebankovní menu

Investiční zlato online - Jak správně investovat do zlata - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt