Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Investice na penzi - Investice do důchodu Online

Chceme důstojnou penzi? Investujme pravidelně malé částky. Jedině tak ve stáří nebudete strádat a budete mít slušný měsíční příjem. Na státní důchod se nemůžete spoléhat - jeho budoucnost je velmi nejistá. Zjistěte více o investici na penzi.

Co bude s penzijní reformou? Raději investujte na penzi

Zatímco českým politikům se stále nedaří se shodnout na způsobu provedení penzijní reformy, natož nás o svých plánech důvěryhodně přesvědčit, je nám občanům čím dál více jasné, že v penzi se o nás stát jen tak nepostará. Státem vyplácená penze bude prý v blízké budoucnosti jen příspěvkem pro chudé. Proto, kdo má dnes možnost, měl by si na svoji penzi začít šetřit sám. A kdo si myslí, že takovou možnost nemá, ten má nejvyšší čas o tom začít seriózně přemýšlet.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Bankéři myslí na naši penzi - Investujte sami na penzi

V otázkách točících se okolo peněz byli bankéři vždy krok nebo více kroků před politiky napřed. A tak není divu, že jsou to právě bankéři, kteří již několik let veřejnost přesvědčují o nutnosti šetřit, investovat, zkrátka starat se. Se zajímavou možností přichází na trh nyní i UniCredit Bank. Jejich Program důstojné penze je zajímavou investiční příležitostí i pro váhající, kteří zatím spořit či investovat na svoji penzi nezačali a domnívají se, že na to ani nemají peníze. Jedná se o program pravidelného investování do aktivně spravovaných fondů, a to již od částky 500 Kč měsíčně.

Pravidelné investování se vyplatí, vyzkoušejte

Samotný koncept pravidelného investování je v západním světě hojně využíván již desítky let. Díky těmto pravidelným měsíčním investicím mohou například američtí či němečtí důchodci užívat pokojného stáří, cestovat a nemít příliš hluboko do kapes. I v České republice již několik let takovéto programy existují. Na samotném konceptu není nic revolučního, převratného či inovativního, tento koncept je vyzkoušený. Revoluční však musí být přístup veřejnosti, bank, finančních poradců i politiků k této otázce. Nestačí o tom pouze hovořit, je nejvyšší čas jednat.

Chceme důstojnou penzi? Musíte začít již nyní

Státem vyplácená penze bude čím dál menší. Koncept pravidelných investic funguje. Tak proč ještě všichni neinvestujeme? O důstojnou penzi snad stojí každý z nás.

Šetřete váš rodinný rozpočet

Každého by potěšilo, kdyby mu jeho pojišťovna snížila sazbu povinného ručení na požádání. Tak to bohužel v praxi nefunguje a my se o každou korunu musíme bít jako lvi. Chcete-li si usnadnit život, mrkněte na povinné ručení porovnání.

Tento internetový portál je tu proto, aby vám ukázal, na čem můžete ve vaší domácnosti ušetřit a jak to udělat. Tak například naše porovnání vyhledává internetové nabídky investice do penze. Vy tak získáte jednoduchý a srozumitelný přehled investičních příležitostí, které figurují na českém trhu, jejich podmínky a ceny. Jednoduše můžete jednotlivé možnosti porovnat a vybrat si z nich tu, která vám nejvíce vyhovuje. Podobně to funguje také u povinného ručení.

Na trhu se pohybuje velké množství subjektů, které nabízejí možnost uzavření výhodné investice do penze. Nicméně zdaleka ne každá nabídka je opravdu tak výhodná. Mezi jednotlivými nabídkami jsou velmi malé rozdíly, které jsou dobře skryté a na první pohled je ani nezaregistrujete. Proto využijte naše srovnání a podívejte se, která investice se skutečně vyplatí.

Investiční kalkulačka penze je nástroj, který vám přehledně po zadání údajů o vaší finanční situace nabídne přehled produktů investic na českém trhu. Tyto produkty si zde můžete prohlédnout a vzájemně porovnat a vybrat ten nejvýhodnější. Proč za srovnání platit horentní sumy poradcům, když nemusíte? Ušetřete až devět tisíc korun za pouhé srovnání investic na penzi online.

Odlehčete vašemu rodinnému rozpočtu a zřiďte si nejvýhodnější a nejlevnější investici na penzi. Získáte navíc mnohé internetové slevy a on-line bonusy. Srovnání on-line se vyplatí. Neváhejte a navštivte toto srovnání i vy, ušetřete na nutných pravidelných výdajích.

Bankovní i nebankovní menu

Investice na penzi - Investice do důchodu Online - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt