Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Investice do domů z exekuce v nedobrovolné dražbě - Informace

Nemovitosti, které byly zabaveny v exekuci a dávají se do dražby, jsou prodávány za zlomek své hodnoty. Pokud máte volné finanční prostředky, můžete je zhodnotit právě investicí do domů zabavených během exekuce.

Základní odpovědi k investování do domů v dražbě

Jaká je podmínka, abych se dozvěděl více podrobností o tomto projektu? Dbáme na ochranu know-how, a proto poskytnutí detailních informací investorovi musí vždy předcházet podpis mandátní smlouvy, která nezavazuje investora k ničemu, s výjimkou zákazu odcizení know-how.

Jaké je právní zajištění mojí investice do domů z exekuce? Vaše půjčka je zajištěná po celou dobu splácení nemovitým majetkem vysoce likvidního charakteru (rodinné domy, byty, výjimečně, po předchozí objednávce investora, také pozemky nebo rekreačními objekty). Odhad tržní ceny je nejméně 2-násobkem hodnoty investice (půjčky).

Jaký úrok získám? Například při zvolené první variantě je standardně sjednaná odměna investora 13% p.a., při zvolené druhé variantě je odměna investora 7% p.a. Tím není vyloučeno jiné, individuální, sjednání podmínek. Samozřejmostí je bonus v podobě přednostního práva na odkup nemovitostí, které nebudou vraceny původním dlužníkům.

Jaké jsou lhůty pro výplatu úroku a jistiny? Lhůta pro výplatu splátek jistiny a příslušenství (smluvního úroku) a Výše odměny Mandanta: Kvartální - 3 měsíce - 8%. Pololetní - 6 měsíců - 9%. Roční - 12 měsíců - 10%. Pětiletá - 60 měsíců - 15%.

Jaké budu jako investor platit daně? Daň z převodu nemovitostí (při prodeji nemovitosti, var. ), daň z nemovitostí, daň z příjmu fyzických/ právnických osob. Kontaktujte nás pro více informací ohledně investice do nemovitostí zabavených v exekuci a jejich nedobrovolné dražbě.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jak investovat do domů z exekuce

Mohu nějak provádět kontrolu umístění svých investic? Ano, jistě. Máte právo na ověření si správnosti odhadu tržní ceny, existence nemovitosti i žadatelů, kontrolu přepisu nemovitosti v katastru nemovitostí.

Mohu se setkat s žadateli o půjčku a exekutory? Ano, jistě, za přítomnosti pověřeného zástupce naší společnosti. Pro sjednání konkrétního termínu se prosím obraťte na náš email nebo telefonní číslo.

Jaké mají zkušenosti jiní investoři? Máme spoustu spokojených investorů, kteří investovali své finance do našeho záměru. Níže uvádíme příklady investorů, kteří souhlasili se zveřejněním svých investic. Začněte i vy investovat do domů z exekuce v nedobrovolné dražbě.

Jaké další služby mohu u Vaší společnosti využít? Naše společnost ještě nabízí přímý prodej nemovitostí na 2/3 odhadu tržní ceny nemovitosti, rekonstrukce objektů, stěhování, zastupování před úřady, zprostředkování financování a pojištění. Investorovi nabízíme také služby sesterské společnosti, jež se specializuje na rozhodčí a exekuční řízení.

Pokud máte na nás jinou otázku nebo podnětnou připomínku - napište nám, rádi Vám odpovíme, ale nezapomeňte uvést alespoň jeden kontakt na Vás. Děkujeme za Váš zájem.

Začněte investovat do dražených nemovitostí z exekuce

Pokud máte zájem o více informací a chtěli by jste investovat do domů z exekucí, kontaktujte nás. Můžeme si domluvit individuální pracovní schůzku a představit vám nabízené možnosti zhodnocení vašich finančních prostředků.

Bankovní i nebankovní menu

Investice do domů z exekuce v nedobrovolné dražbě - Informace - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt