Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Finanční Poradenství - Zdarma - Praha, Brno, Ostrava

Hledáte někoho, kdo by vám pomohl orientovat se ve složitém světě financí, který nemáte vy sami ani ten nejmenší čas pochopit a říkáte si, že nemáte na finančnictví buňky? Svěřte se do rukou odborníků, je tu finanční poradenství. Nabízíme poradenství ohledně financí zdarma a to v Praze, Brně a Ostravě.

Finanční poradenství je zcela zdarma

Na finanční poradenství dnes narazíte s trochou nadsázky takřka na každém kroku, co však mít na paměti jako laik v oboru, abyste nebyli napáleni nějakou nevýhodnou nabídkou, díky které se na vás zmíněný finanční poradce jen nemorálně obohatí a jak s finančními poradci účinně jednat. Všechny naše služby jsou zdarma. Nacházíme se v Praze, Brně a Ostravě.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Finanční poradenství, které opravdu poradí

Poradce, kteří mají něco společného s našimi financemi, můžeme směle dělit do dvou skupin. Jedná se jednak o bankovní poradce, kteří již o vás nějaké informace mají (jste přece klientem banky) a klientovi nenabídnou žádný produkt od konkurenční banky, to je samozřejmé.

Druhá skupina pak jsou finanční poradci, i když to není asi ten úplně nejučebnicovější název. Finanční poradci obvykle pracují na živnostenský list, nabízí obecně svým klientům své služby a jeho hlavním cílem je sestavování finančního portfolia klienta, včetně následného placeného servisu, který vám finanční poradce rád poskytne.

Služby zdarma, navštivte nás v Praze, Brně nebo Ostravě

Jak se platí za poradenské služby? Bankovní poradce je samozřejmě za to, že vám vnutí nějakou službu té které banky odměněn přímo bankovním domem, ale finanční poradce má k dispozici provizní systém, který získá, jakmile s vámi uzavře smlouvu ohledně nabízeného produktu. Další možností je pak paušální částka za poradenskou činnost při sestavování finančního plánu nebo podíl na budoucích výnosech (vy se v tomto případě jako klient zavážete vyplatit předem dohodnutý podíl z výnosu finančnímu poradci, jenž vám ráčil sestrojit finanční portfolio).

Co vám může finanční poradce nabídnout? Klasickým příkladem může být například životní pojištění nebo stavební spoření, jež poradce nabídne případně i od více finančních institucí. Mějte se v takovém případě na pozoru, jestli finanční poradce upřednostňuje nabízení těch produktů, za které získá nejvyšší provize. Opravdu tento produkt potřebujete? Je například třeba navýšit cílovou částku stavebního spoření, využijete něčeho takového v budoucnu? Není pro vás nabízený produkt v zásadě nadbytečný nebo dokonce nevýhodný?

Finanční rada a tip zdarma nakonec

Je naší nejmladší mobilní sítí, jako operátor provozuje pouze nejnovější síť označovanou jako síť třetí generace. V jeho službách je nabídka na mobilní volání, pevné linky, mobilní internet a vše za velmi nízké ceny. Jak je to ale se SMS zdarma do sítě U:fon?

Nabízí bezplatnou SMS brána pro posílání krátkých textových zpráv, ale jen do vlastní sítě, tedy U:fon, a to pouze buď z mobilu nebo z webu samoobsluha. Jiné možnosti zatím nejsou, snad se vše změní. Některé weby sice hlásí možnost posílání SMS zdarma, ovšem jak ukazuje zkušenost, počítač nahlásí chybu.

Od 1. prosince se stala novým vlastníkem společnost Air Telecom, která přislíbila nové možnosti v nabídce služeb, a také se stalo. Například se zlevnil neomezený tarif z původních 1240 Kč na dnešních 840 Kč, ale v otázce SMS zdarma do sítě ke změně nedošlo, dokonce za SMS do jiných sítí se platí 1,50 Kč, i když hovory jsou zdarma.

Jak bylo řečeno, v současnostech zatím síť neumožňuje odesílání SMS z internetu zdarma. Mobilní síť je nejmladší operátor v České republice, jeho pokrytí signálem je cca 84% populace České republiky. Nabízí velmi výhodné ceny a navíc může být lákavá nabídka volání a SMS ve vlastní síti, tedy v síti zdarma.

Máme pobočky v Praze, Brně a Ostravě. Navštivte nás pro finanční poradenství zdarma.

Bankovní i nebankovní menu

Finanční Poradenství - Zdarma - Praha, Brno, Ostrava - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt