Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Finanční poradenství pro Právnické i Fyzické osoby - Zdarma

Patříte mezi ty, kteří se v otázkách peněz spoléhají sami na sebe a bez předchozího vzdělání a zkušeností věnují svou energii a čas shánění dostupných informací? Nebo jste Ti kteří pod vlivem masívních reklam podlehnete své intuici? Jste jiní? Vážíte si svého času? Máte tedy možnost využít a získat více z našich služeb a patřit mezi naše klienty, kteří chtějí mít a vyžadují informace.

Finanční poradenství - Zdarma a nezávisle

Naším hlavním záměrem je poskytovat klientům (fyzickým i právnickým osobám) celoživotní bezplatné konzultační služby v oblasti financí.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Konzultace jsou zdarma pro fyzické osoby i firmy

Naše bezplatné konzultační služby jsou komplexní, tzn. že jsme schopni se postarat o klienta od vypracování návrhů na řešení jeho životní situace, až po vyřízení všech administrativních náležitostí spojených s realizací programu, včetně následného servisu. Odbornou způsobilost našich finančních konzultantů zajišťujeme systémem certifikačního cyklického vzdělávání a permanentního proškolování shodného se systémem vzdělávání v EU.

Jsme členové asociace investičních zprostředkovatelů ARIZ a máme registraci komise cenných papírů KCP - investiční zprostředkovatel.

Finanční poradenství pro Fyzické osoby

Chcete zajistit své děti, svůj majetek nebo si chcete jen nechat BEZPLATNĚ vyhodnotit Váš současný stav? Kontaktujte nás, budeme se Vám rádi věnovat.

Finanční poradenství pro Právnické osoby (firmy)

Naším hlavním cílem v této oblasti je poskytovat firmám bezplatné konzultační služby zejména v oblasti realizace sociálních programů. Proč realizovat sociální program ve firmě?

Náš národ stárne. Již dnes se ukazuje, že je pro udržení životního standardu a finanční nezávislosti v pokročilém věku nezbytné, nespoléhat se na dávky z prostředků státního sociálního zabezpečení a přistoupit ke kombinaci těchto prostředků s jinými finančními zdroji. Tomu vytvořil stát dobré podmínky celým systémem daňových úlev a dotací, které stimulují, jak zájem jednotlivců, tak i zaměstnavatelů. Je možné promyšleně vytvářet svým zaměstnancům takové finanční rezervy, které by zcela odbouraly nejistoty a obavy ze stáří, a současně motivovaly zaměstnance k vyšším pracovním výkonům.

Vytváření tzv. soukromých rezervních fondů pro dobu po ukončení pracovních aktivit pracovníků s finančním příspěvkem zaměstnavatele je z ekonomického hlediska výhodné zejména pro firmu.

Pokud Vás naše služby zaujaly, máte možnost využít našich zkušeností v této oblasti. Reference poskytneme na požádání.

Finanční poradenství pro Profesionální sportovce

Ubírá se Váš život momentálně výhradně jedním směrem - sportem na profesionální úrovni. Vyžaduje Vaše příprava i nasazení více než 100% Vašich sil. Nemáte čas ani chuť se rozptylovat jinými činnostmi, ale spíše se soustředit na Váš výkon. Cítíte potřebu řešit profesionálně Vaši současnou finanční situaci. Pak tato nabídka je šitá na míru právě Vám.

Máte možnost využít našich pětiletých zkušeností diskrétní a individuální spolupráce s profesionálními sportovci a být jedním z dalších zhruba sta spokojených klientů, kteří již využili našich bezplatných služeb, zejména v oblastech krytí rizik, zajištění příjmů, investování apod. V případě Vašeho zájmu o bezplatnou schůzku klikněte zde. Reference poskytneme na požádání.

Spolupráce ve finančním poradenství

Zaujaly Vás naše bezplatné služby a máte zájem s námi spolupracovat. Potom vyplňte a odešlete tento dotazník.

Online finanční a subvenční analýza pro Fyzické osoby

Na této stránce máte možnost si vykoušet finanční a subvenční analýzu Vás či vaší rodiny. Odpovězte - pokud možno pravdivě - na následující dotazy. Máte-li tedy zájem o bezplatné vyhodnocení Vašeho současného stavu, připojte jméno a telefonní kontakt a odešlete tento dotazník, budeme se Vaší finanční situaci rádi věnovat.

Bankovní i nebankovní menu

Finanční poradenství pro Právnické i Fyzické osoby - Zdarma - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt