Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Finanční Poradenství - Jak získat (nebankovní) Půjčku, Úvěr, Hypotéku

Spolehlivé finanční poradenství, jak získat peníze formou nebankovní půjčky, úvěru nebo hypotéky. Zajímá Vás finanční poradenství? Také řešíte problém jak si v tom množství nabídek vybrat nejlepší hypotéku, životní pojištění, kam investovat nebo nejvýhodnější autopojištění? Finanční poradenství není jednoduchá věc, u nás si zadáte poptávku na výše uvedené produkty finančního trhu a finanční poradci registrovaní.

Nabídky na míru pro naše klienty

Vaše poptávka je rozeslána zaregistrovaným finančním poradcům podle regionu, který uvedete ve své registraci. Finanční poradenství je jejich hobby i obživa. Teprve až si vyberete, sdělíte vybranému finančnímu poradci své kontaktní údaje. Nebo si můžete volně prohlížet profily finančních poradců a tomu, který je Vám sympatický pošlete anonymně svou poptávku. Finanční poradenství efektivně s finančními bratry!

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Výhody pro klienty

Využijte mnoho výhod zcela ZDARMA. Finanční poradenství efektivně!

Jak poradenství funguje?

U nás si zadáte poptávku na výše uvedené produkty finančního poradenství a kvalifikovaní finanční poradci registrovaní u ministerstva Vám připraví nabídky na míru. Vaše poptávka je rozeslána zaregistrovaným finančním poradcům podle regionu, který uvedete při zadání poptávky. Ti vám následně zajistí finanční poradenství a zprostředkují nebankovní půjčku, úvěr, hypotéku nebo jiný finanční produkt.

Finanční víkendovka - Připravujeme akci pro finanční poradenství

Víkendový zážitkový kurz o tom, jak získat vládu nad svými penězi. Peníze prý hýbou světem. Ovládají nás. V našich životech hrají velmi důležitou roli. Jsou jako droga: když je máme, jsme spokojeni. Jsme zoufalí a máme abstinenční příznaky, když nám schází.

Jak se zbavit dluhů anebo jak správně investovat? Jak platit méně bance a více sobě? Jak si upravit pojištění, aby krylo potřebná rizika a přitom nebylo drahé? Je stavební spoření výhodnou “investicí”? Nakolik se vyplatí hypotéka v porovnání s pronájmem? Jak se zabezpečit na stáří? Jak získat nebankovní půjčky, úvěr nebo hypotéku?

Akce pro lidi z finančního poradenství

Dozvíš se o penězích vše, co o nich potřebuješ vědět, abys je dokázal/a dobře spočítat, ušetřit, vydělat, udržet i zhodnotit. Celý víkend tě budeme provázet tvými osobními financemi. Vše zažiješ na vlastní kůži. Budeš si hrát. Můžeš se těšit na zábavu, simulace, výpočty i pohyb v přírodě.

Chceš si vyzkoušet, jak se plave v peněžním toku, nebo jaké je to být chycen/a v dluhové pasti? Dokážeš si představit, jaké je to vydělat na burze jmění a vzápětí přijít o všechno?

Pojeď si v penězích udělat jasno! Získej kvalitní základ pro dosažení finanční pohody! Přihlaste se na akci!

Co, kdy, kde, za kolik? Termín: 27. - 30. října. Místo: Železná u Berouna. Pro koho: 18+. Cena: 2 450,-. Kde se mohu přihlásit? Stačí vyplnit přihlášku.

Získejte s námi finanční poradenství, které vám zajistí nebankovní půjčku, úvěr nebo hypotéku.

Bankovní i nebankovní menu

Finanční Poradenství - Jak získat (nebankovní) Půjčku, Úvěr, Hypotéku - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt