Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Co je to Kontokorent - Jak funguje Kontokorent - Čtěte ZDE

Banky jsou finanční instituce, kterým nejčastěji svěřujeme peníze anebo naopak si od nich peníze půjčujeme. Většina z nás má vlastní účet v některé z bank. Zaměstnanci, důchodci a studenti využívají zejména osobní účet. Podnikatelé pro správu svých firemních financí využívají navíc podnikatelský nebo firemní účet. A můžeme si od nich i bezplatně půjčit peníze formou kontokorentu - co to ovšem je kontokorent? Čtěte dále pro více informací o kontokorentu.

Co je to kontokorent a jak funguje

Kontokorent čili kontokorentní úvěr je úvěrový produkt, který svým klientům nabízí každá banka. Často je kontokorent nabízen ihned při otevření běžného účtu, nebo kdykoliv na požádání. O co jde? Laicky řečeno, kontokorent umožňuje klientovi jít na účtu do minusu. Je to taková stálá finanční rezerva, kterou má klient k dispozici ke svému běžnému účtu. Nemusí ji samozřejmě vůbec využít a v tom případě za ni neplatí nic navíc.

Naše babičky by řekly, že to je rezerva pro strýčka Příhodu. Jakmile člověk potřebuje, může kontokorent čerpat a nemusí bance nijak dokládat účel čerpání kontokorentního úvěru. Zkrátka každému z nás se může stát, že pár dní před výplatou se vyskytne neplánovaný výdaj a my zrovna nemáme na účtu peníze. Kontokorent se v takovém případě hodí. Jedním z nejvýhodnějších se zdá být kontokorent od ZUNO banky.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jak kontokorent funguje - Půjčka bez úroku

Kontokorent je velmi jednoduchý úvěrový produkt. Funguje to tak, jako by nám banka nabídla hromádku peněz, ze které si můžeme dle potřeby půjčovat a dle svých možností zase splácet, a to bez pevných termínů či pevně stanovených splátek. Potřebujete peníze na pár dní do výplaty? Není nic jednoduššího, než sáhnout po kontokorentu. Jak se kontokorentní úvěr čerpá?

Jednoduše vyberete peníze na svém účtu do minusu a je to. Samozřejmě musíte mít předem podepsanou smlouvu o kontokorentním úvěru. Ale jak jsme již uváděli výše, není to téměř vůbec žádný problém. Kontokorent banka nabídne ráda každému klientovi, který má alespoň nějaký pravidelný příjem. Některé banky dokonce nabízejí kontokorent studentům. Chtějí si je tak zřejmě zavázat, aby u nich nechali svůj účet i poté, co dostudují a začnou vydělávat.

Banky - nejvýhodnější kontokorent

V případě, že peníze potřebujeme půjčit, naše první kroky vedou obvykle do banky. V dnešní době není pro získání základních informací potřeba udělat ani krok. Základní informace získáme na webových stránkách nebo na zákaznických telefonických linkách jednotlivých bank. Nejvýhodněji vychází právě kontokorent, jelikož má bez-úročné období, kdy neplatíte nic navíc.

Přesto a dost možná i právě proto, že informace z mnoha bank lze získat takto jednoduše, vzniká potřeba informace utřídit a vybrat nejlepší nabídku. Jak ale na to, když informací je tolik a nabídky se tak často mění? Pomůžeme Vám.

Equa Bank - jedna z bank, která nabízí kontokorent

Převzetím české pobočky italské banky Banco Popolare vstoupila na český bankovní trh společnost Equa Group Limited. Equa Bank bývá zařazována mezi nízkonákladové banky. Její vlastníci věří, že český trh ještě poroste a chtějí usilovat o klienty tím, že jim přinesou něco navíc. Založte si výhodný účet s kontokorentem.

Zuno Bank - Rovněž nabízí kontokorent

Zuno Bank patří do silné skupiny Raffeisen a je čistě internetovou bankou. Služby FIO banky? 22.listopadu 2011 otevřela svoje dveře pro klienty nová banka ze skupiny PPF Air Bank. Jako všechny ostatní projekty PPFPetra Kellnera i Air Bank má vysoké ambice. Aby si potenciální klienti mohli služby vyzkoušet, nabízí banka jakousi tříměsíční zkušební lhůtu, jinými slovy tři měsíce služeb zdarma. Air Bank je zaměřena výhradně na reailovou klientelu, tedy vedení osobních účtů fyzickým osobám a jistě přiláká mnoho klientů. K osobnímu účtu si můžete sjednat kontokorent - čerpání do mínusu.

Kontokorent od Hypoteční banky

Hypoteční banka je bezesporu hypoteční jedničkou na českém trhu. Většina služeb a produktů je tedy věnována hypotékám a hypotečním úvěrům. Ve svých reklamám Hypoteční banka přesvědčuje své budoucí klienty, proč si zrovna mají vybrat Hypoteční banku. Mezi mnoha důvody jsou to tyto: Hypoteční banka se skutečně vyzná v hypotékách, má rovněž nejširší nabídku hypoték na českém trhu, hypotéku si můžete jednoduše a snadno vyřídit přes internet, nadto si hypotéku můžete pojistit a úrokovou sazbu vám Hypoteční banka garantuje po dobu 30 dnů, dále se banka může pochlubit dobrými referencemi od svých zákazníků. Rovněž se nabízí možnost sjednání účtu, u kterého bude možno čerpat do záporné částky - kontokorentu.

Citibank a nabídka kontokorentu na kreditní kartě

Citibank není v České republice příliš známou bankou, zejména proto, že se zaměřuje spíše na movitější a zámožnější klientelu a také na větší korporátní klienty. Přesto však Citibank působí na českém trhu již od roku 1991. Nabízí kreditní karty, ze kterých lze vybírat do mínusu a vše v bez-úročném období vrátit. tedy ekvivalent kontokorentu.

Raiffeisenbank a nabídka bezúročné půjčky

Raiffeisenbank je se svým eKontem první tuzemskou bankou, která za vedení účtu platím svým zákazníkům. Pokud splníte některou z podmínek Věrnostních výhod Extra nebo Prémium, můžete se těšit, že vám Raiffeisenbank každý měsíc bude na váš účet dávat 20 korunový bonus.

Nejdynamičtější banka roku v anketě MasterCard Bank roku, či zlatá medaile v soutěži Zlatá koruna v kategorii přímé bankovnictví, hypotéka a podnikatelský účet - těmito úspěch se může pochlubit Raiffeisenbank. Banka inspirovaná klienty, jejíž reklamy na nás z televizních obrazovek vykukují dennodenně a přesvědčují nás o výjimečnosti a zejména vstřícnosti této banky. Podívejme se na "Raifku" blíže. Je možnost si bezúročně půjčit peníze.

FIO banka a kontokorent

FIO banka získala bankovní licenci v roce 2010 a na trhu se prosazuje agresivní cenovou politikou. A vypadá to, že narozdíl od konkurence, která po získání podílu na trhu začíná původní služby zdarma zpoplatňovat, FIO banka nebude mít důvod svoje klienty takto "tahat za nos". Má totiž k dispozici jiné trumfy. Informujte se o možnosti kontokorentu.

Česká spořitelna a čerpání do mínusu

Česká spořitelna je jedničkou mezi českými bankami. Zajímá vás proč? Čtěte dále, zobrazte si podrobné informace o možnosti bezúročného přečerpání do mínusu.

ČSOB a nabídka půjčky bez úroku

Dvojka trhu, která vystupuje pod dvěma obchodními značkami. Modrá ČSOB nebo červená Poštovní spořitelna? Vyberte si jeden z nejvýhodnějších účtů - přečerpání až do -20 000 Kč i pro studenty bez zaměstnání.

Komerční banka - sjednejte si výhodný úvěr

Šarmantní dáma českého bankovnictví je stabilní trojkou trhu - Komerční banka. Čtěte dále pro další informace o osobních účtech a kontokorentu od KB.

UniCredit bank a kontokorent

UniCredit Bank je dynamická univerzální banka s italskými kořeny, která na českém trhu zaujímá čtvrtou pozici. Klientům nabízí vedení osobního či firemního účtu. A jako doplňkovou službu nabízí i kontokorent.

Bankovní i nebankovní menu

Co je to Kontokorent - Jak funguje Kontokorent - Čtěte ZDE - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt