Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Autopojištění Allianz Direct - Do 3,5t - Voucher k OMV zdarma

Autopojištění Allianz Direct patří k nejrozsáhlejším pojištěním u nás. Toto pojištění si můžete sjednat online pro vozidla osobní a užitková do 3,5t. Pokud si sjednáte povinné ručení a havarijní pojištění, bude platit od následujícího dne, nebo si můžete platnost odložit o 30 dnů. Ihned po uzavření smlouvy dostanete omezenou Zelenou kartu.

Hlavní výhody Autopojištění Allianz Direct

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Povinné ručení od Allianz Direct

Toto pojištění je povinné ze zákona a chrání vás pokud svým zaviněním způsobíte škodu na majetku či na zdraví někomu jinému. Pojišťovna v takovém případě uhradí všechny škody. Jste chráněni proti finančním dopadům v případě škodné události. Toto pojištění musíte dle zákona mít - tak proč si nevybrat to nejvýhodnější?

Sjednání pojištění Allianz Direct ihned

Povinné ručení můžete sjednat online během několika minut. Možnost vybrat si limit pojistného plnění a základní asistenční služby zdarma. Velký výběr doplňkových pojištění jako je připojištění skel, úrazové pojištění osob ve vozidle apod. Pojišťovna Allianz pořádá pravidelné akce a výhody pro všechny pojištěné klienty. Můžete tak získat například voucher na odběr pohonných hmot u OMV.

Odměny pro spolehlivé řidiče od Allianz Direct

Při sjednání povinného ručení dostanete zdarma voucher na odběr pohonných hmot od OMV na 200 Kč. Tato akce platí pro ty, kteří uzavřou pojištění. Voucher získá prvních 800 nových klientů. Pokud zároveň s povinným ručením uzavřete i havarijní pojištění, získáte kupon až na 600 Kč. Pojištění musí být sjednané s ročním pojistným obdobím. Uzavřete i vy Autopojištění Allianz Direct.

Havarijní pojištění vašeho automobilu

Toto pojištění chrání vaše vozidlo v případě poškození, ale i krádeže, poničení lidmi či živelnou událostí. Spolu s povinným ručením tvoří výhodnou kombinaci. tento typ ovšem není povinný a ne všichni řidiči jej mají. Z dlouhodobého hlediska je ovšem velmi výhodné jej uzavřít. V případě, že způsobíte nehodu vám kryje havarijní pojištění škody na vašem autě. U společnosti Allianz Direct zahrnuje pronájem jiného auta po dobu opravy vašeho vozidla - což ne každá pojišťovna nabízí. Možnost zvolit si rozsah havarijního pojištění a zdarma asistenční služby.

Bonusy k Autopojištění Allianz Direct

Pokud máte po dobu pojištění bezškodný průběh což znamená, že nezpůsobíte žádnou nehodu a nevyužijete tudíž uzavřenou pojistku, dostanete od pojišťovny bonusy. Bonusy za bezškodný průběh jsou přenositelné z jedné pojišťovny na druhou.

Využijte této výhodné nabídky a sjednejte si autopojištění od společnosti Allianz. Získáte výhodné podmínky, levnou pojistku, výhody za sjednání a bonusy v případě, kdy budete jezdit bez nehod.

Bankovní i nebankovní menu

Autopojištění Allianz Direct - Do 3,5t - Voucher k OMV zdarma - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt