Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Auta z exekuce, Nemovitosti z exekuci - Nedobrovolné dražby ZDE

Řešením pro zájemce o nový vůz může být koupě automobilu z exekuce. Tato auta sice nebývají moc známá, ale můžete mezi nimi nalézt velmi výhodné nabídky. Jsou to například vozidla z neplaceného leasingu. Pokud není majitel schopen splácet dluh pak je mu vozidlo leasingovou společností zabaveno.

Auta z exekuce - Nedobrovolné dražby

Prohlédněte si naši nabídku aut, které byly zabaveny v exekuci a nyní míří do nedobrovolné dražby.

Při koupi vozidla na leasing nejste majitelem vozidla dokud nebude leasing zaplacen. Tyto auta jsou následně leasingovými společnostmi prodávány. Těchto automobilů se chtějí společnosti zbavit co nejdříve a proto jsou nabízeny za velmi dobré ceny. Taková sleva se může vyšplhat až na několik desítek procent.

Oproti bazarové koupi vozidla máte záruku nebouraného a kvalitního vozu, který není starý. Vozy jsou v dobrém stavu především proto, že lidé splácející leasing nejsou majiteli vozidel a chovají se k nim tedy s větší opatrností. Pozor si však musíte dát na podvodný obchod, kdy už není není jejich skutečným majitelem ten, kdo je vlastnil předtím, ale exekutor. Tyto vozy jsou nabízeny za velmi nízké ceny. Než je auto označeno, že je v exekucí trvá to několik týdnů.

V tomto čase snaží lidé auta prodat a velmi často se jim to daří. Majitel pak jednoduše zjistí, že za vůz který zaplatil mu bude odebrán exekutorem.

Využijte levných aut z exekucí, nakupte je v nedobrovolné dražbě.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Dražba nemovitostí z exekuce - nedobrovolné dražby

Nabízíme seznam nemovitostí z exekucí, které se budou dražit v nedobrovolných dražbách. Využijte této možnosti a získejte nemovitost až s 50% slevou.

Běžnou formou prodeje je dražba nemovitosti. V Evropě zahrnuje padesát procent prodejů. Taková dražba skýtá mnoho výhod mezi něž patří transparentnost transakce pro všechny účastněné strany. Daň z převodu nemovitosti platí vždy vydražitel. Po dohodě je možné, aby dražba proběhla do pěti týdnů. Majitel nemovitosti obdrží peníze v krátké době po dražbě. Majitel podepíše pouze smlouvu o dražbě a dražení vyhlášku, o zbytek věcí se postará Váš zprostředkovatel. Také je zajištěno zpracování potřebného tržního posudku u renomovaných znalců.

Pro Vás je výhodné, že počet ražeb neustále roste a máte si tedy z čeho vybírat. S tímto aspektem také v poslední době vzrostl počet lidí, kteří vyhledávají dražby. Konzultace jsou zdarma. Dražby se mlže účastnit každý člověk způsobilý k právním úkonům. Přihazovat v dražbě nesmí dlužník ani jeho manželka. Dražby se nesmí aktivně účastnit ani zaměstnanci exekučního úřadu. Pro účast v dražbě musíte splnit ještě jednu podmínku, tou je složení dražební jistoty na účet exekutora, aby se potvrdil skutečný zájem vydražit v aukci žádanou věc.

Centrální evidence exekucí - Exekuce

Pokud nevíte co přesně je centrální evidence exekucí, pak vězte, že se jedná o registr exekucí shromažďující informace o provedených a neprovedených exekucích. Jde o nadnárodní systém, monitorující i dlužníky u nichž nejsou pohledávky doposud soudně rozhodnuty, pohledávky, které jsou žalovány, pohledávky v exekuci a šetření Policie České republiky. Centrální registr dlužníků se kontroluje pomocí systému CEE. V dnešní době je přístupný veřejný centrální registr dlužníků, ve kterém můžete dozvědět informace o dlužnících. Můžete si prověřit zda není v exekuci majetek například Vašeho partnera, obchodního kolegy či klienta.

Budete moci zjistit kromě identifikace dlužníka i spisovou značku a označení soudu, který celou exekuci nařídil, datum usnesení nařízení exekuce.Nahlédnutí do evidence exekucí je zpoplatněno částkou 60 korun včetně DPH za 1 až 1 000 poskytnutých údajů. Za údaje v řádech 1001 až 10 000 je poplatek menší, zaplatíte 30 korun včetně DPH. Dále do milionu poskytnutých údajů platíte 15 korun včetně DPH a pokud se dostanete na úroveň více než milionu údajů platíte pouze 6 korun včetně DPH.

Nutná je registrace, kde zašlete minimálně částku 240 korun pro vygenerování hesla, peníze jsou Vám následně poslány zpět na účet.

Bankovní i nebankovní menu

Auta z exekuce, Nemovitosti z exekuci - Nedobrovolné dražby ZDE - www.finance-pod-kontrolou.cz - 2023 - Kontakt